Wpis z mikrobloga

Mircy, takiego maila dostałem (na służbowy adres):
Od: info@incermane.biz.ua;
pomoc mnie kupic samochod lub naprawic

Podpisane:
Sergii Shkarban

Тel.: +38 (067) 720-95-86
Тel.: +38 (093) 743-68-01
skype:
sh911sh
e-mail: sergej_shkarban@mail.ru

Zatem odpisałem mu o tak:
Nieswój!
Wielce pociąg w góry bez klawiatury! Kiszony ogórek nie ma sensu na kredensie, więc dokumenty niezbędne! Każdy dokument w oku cyklonu mieli rowery w ramach koordynacji. W związku z tym żaba nie wie że bezpiecznik zrobiony z kapusty ma urwane ucho. Bardzo się cieszę, że dworek potworek i kalafiorek były w Mołdawii jutro. Bez pierogów szansa mała, więc musimy kosić rabarbar natychmiast!
Czekam na odpowiedź,
Jan Z Czarnolasu.

Czekam na dalszą korespondencję od gościa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #spam #oszukujo #chwalesie
  • 7
@ciechan666: Sprzedajesz auto pewnie, więc standardowo nigeryjski przekręt, myślę, że dałeś mu do myślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale mało troszkę inwencji Ciechanie ja bym się pokusił o więcej polskich słów :)
@beer_man: No właśnie nie :-) Nie mam żadnego przedmiotu wystawionego na allegro, a nawet gdyby, to mój służbowy mail nie jest podpięty pod allegro. Więc pewnie ktoś kupił bazę mail i teraz wysyła spam hurtowo licząc na frajera.
@ciechan666: Właśnie co dopiero Mireczek napisał, ale już nie kojarzę który, a wpis usunięty, że dobra opcja że mamy tak właśnie trudny język, żaden translator nie da rady więc zabezpieczenie prawie, że bezpieczne (wykluczając idiotów) Weź, te bazy latają, ale wątpię żeby to nawet 0,1% skuteczności miało.
@tytyryty: Na odpowiedź czekam, a w google translate oczywiście wkleiłem :D Wyszło takie coś:
Uncomfortable!
Greatly I train in the mountains without keyboard! Pickled cucumber makes no sense on the dresser, so the documents necessary! Each document in the eye of the storm had bikes in the framework of coordination. Accordingly, the frog knows that the fuse is made of cabbage clipped ear. I am very pleased that the manor monster