Wpis z mikrobloga

Czy ktoś robił "serwis" klimatyzacji w tych "polowych" warsztatach np przy Tesco? Jadę w weekend trasę 650km a że zapowiada się niezły upał to wołałbym sprawdzić czy ilość czynnika jest ok. Warto czy to jakieś partacze naciągacze?

Na pytania czemu nie ogarnę tego w zwykłym warsztacie - nie mam czasu, będę miał wolne pół godziny po zakupach i tyle. Chyba że ktoś zna warsztat otwarty do 21.

#motoryzacja #warszawa #klimatyzacja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mithrindil: Chyba sobie sam trochę odpowiedziałeś - jeśli nie masz czasu na warsztat to pozostaje Ci tylko Tesco. Zawsze to jakaś kontrola, choć nie wiem jakiego sprzętu używają. Czynnika nie ubędzie przez kilka dni, nawet jeśli jest mała nieszczelność.
  • Odpowiedz
@Mithrindil: Ja robię serwis zazwyczaj dwa razy do roku. Jeśli robiłeś w zeszłym sezonie może faktycznie warto zbadać poziom, aczkolwiek żeby wykryć jakieś mikro nieszczelności to trzeba dodać czynnika UV.
  • Odpowiedz
@Euphor: robiłem dokładnie rok temu bo padł mi czujnik ciśnieniowy. No nic, może jednak jutro uda mi się jakiś warsztat ogarnąć, chociaż pewnie będa kolejki przed upałem. Dzięki.
  • Odpowiedz