Wpis z mikrobloga

Cos wam pokaze Mirki. Wielu narzeka na to, ze dzieciaki w wakacje (i zreszta nie tylko) siedza przed kompem i nic konkretnego nie robia, a w latach #80 i #90 to cale dnie na dworze sie siedzialo. Zdjecie zrobione przed chwila. Codziennie to samo- tlumy dzieci juz od 8 rano to poznych godzin wieczornych. Po lewej widac park, w ktorym rowniez biegaja watahy dzieciakow. Chyba jednak nie jest tak zle z nasza mlodzieza...

Przepraszam za brak polskich znakow ale jestem leniem i nie moge znalezc dobrej klawiatury na andka, wiec korzystam z angielskiej :< Jak ktos moze cos polecic to bede wdzieczny :)

Korzystajac z sytuacji, zejuz pisze na mirko... Moze ktos polecic cos na krety? Dzieki nim mam takie leje na trawniku jakby ktos prowadzil intensywny ostrzal artyleryjski :(

#takaprawda #niepopularnaopinia #wakacje i troche #pytanie #kret #kiciochpyta
BlueGryf - Cos wam pokaze Mirki. Wielu narzeka na to, ze dzieciaki w wakacje (i zresz...

źródło: comment_1g43y7NfC18kVKjU1EF25AdOxeDTkSKl.jpg

Pobierz
  • 10
@BlueGryf: bardziej mnie #!$%@? zbudowany przy szkole orlik i udostępnianie go tylko na WF. NOSZ #!$%@? przecież to podatników hajs poszedł, a obok jest asfaltówka do nogi, która jest dostępna - na kosza już nie wejdziesz, 15 tys mieścina i zawsze wszystkie boiska do kosza pozajmowane. KREW ZALEWA. Chyba w nocy kłódki pozrywam.
  • 0
@AliNilA: Ten orlik tez jest przy szkole ale na szczescie jest wiekszosc czasu otwarty dla wszystkich. Okolo 10 jest jakis trening mlodzikow ale pozniej juz jest spoko. Mozeu mnie jest lepiej dlatego, ze zaraz obok sa juszcze 3 inne boiska, w tym jeden stadionowy (swoja droga nie wiem po co tyle tego nawalili :D). Co nie zzienia faktu, ze zbudowanie czegos za nasze podatki, a pozniej zalozenie klodki to zwykle chamstwo
@BlueGryf: Jednego gościa wuefist co zbudował z własnej inicjatywy orlik w miejscu asfaltowego boiska (sam znalazł hajs i zrobił to) dyrektorka głupia pinda #!$%@?ła z pracy. A przy gimbazjum i podstawówce gdzie zwykle na 2 boiskach się nie mieściliśmy znowu #!$%@? 1 na orlik i zamknięte. Wrzucę zdjęcia jak już kłódki i siatkę #!$%@?ę, bo #!$%@? nie myślą. Zrobi się wejście że tir przejedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°