Wpis z mikrobloga

Korzysta ktos z uslug kranikow btc? Bo ja niedawno zaczalem, kompletnie nic nie wiem o BTC praktycznie, ale w sumie jak mozna cos za darmo dostac to czemu nie ;)
No wiec polega to na tym ze co pare minut/godzine klikamy na stronie zeby wyplacila nam satoshi, potwierdzamy captcha i tyle. Sa strony gdzie mozemy to robic co 1min, sa co 5min, 10, 15, 30 i godzine. Nie sa to jakies wielkie pieniadze i pewnie magnaci gieldowi wysmieja, ale siedzac przy kompie w osobnym oknie mam otwarte te zakladki i jak mam chwilke to sobie klikne i jakies tam drobniaki wpadaja ;) Poki co do wczoraj btc warte 20zl, niby smieszna suma, ale na piwo jest, a i tak przeciez przez ten czas siedzialem i mirkowalem wiec spoko ;)

Zebralem Wam linki gdzie warto sie w to bawic, bo wiadomo ze wyplacaja itd. Wszystko z moim refem, ale oczywiscie mozecie smialo usunac i brac bez jak ktos nie chce ;)

Jakby ktos mial pytania to walic, moze ekspertem nie jestem, ale cos poszperalem, cos tam wiem wiec chetnie sie podziele jak cos. BTW uszeregowalem Wam linki o tych gdzie mozemy klikac najczesciej, po te w ktorych mozemy klikac co godzine :)

#bitcoin #btc #satoshi #zarabianie

  • 6
  • Odpowiedz
@Perlo: po pierwsze primo: pod tagiem #bitcoin raczej siedzą starzy wyjadacze, aniżeli świeżynki. Po drugie primo podobny spam pojawia się względnie często. Po trzecie primo, jak juz masz ochotę na kranik, to zacznij grać w Bitcoin Flapper na androida.
  • Odpowiedz
@chrzczonki: @Pipcieo: No mowie jestem swiezak, zarobilem sobie 20zl za nic to chcialem sie podzielic bo myslalem ze cos odkrywczego wniose :D W zadnym wypadku nie chcialem smiecic, sam dbam o porzadke w kilku tagach w ktorych sie czesciej udzielam, wiec przepraszam jak cos za nieznajomosc zasad :)
  • Odpowiedz