Wpis z mikrobloga

Mirasy pracujacy jako przedstawiciele handlowi mozecie mi cos wiecej opowiedziec o tej #praca czy w ogole oplaca sie brac za taka prace, ogloszen na takie stanowiska jest od groma, w kazdym napisane zarobki od 2 do nawet 10k. Moglby sie ktos wypowiedziec obeznany w temacie i np. Ktora branza jest najlepsza ?

#pracabaza #pracujzwykopem
  • 12
  • 0
@Rick_Sanchez: Ciezko w ogole utrzymac taka posade ? Na pewno zalezy mi na umowie nie opierajacej sie na prowizji bo to wiem ze roznie bywa ale czy w ogole oplacalne jest inwestowanie czasu i srodkos.w szkolenia etc.
  • 0
@Benq20: Branza czysto bankowa tj. Sprzedaz kredytow, pozsykiwanie klientow etc na tym da sie cos zarobic? Mecza mnie juz prace za 4/5k bo nie czuje zadnego rozwoju, po prostu wszystko idzie na zycie codzienne.
  • 0
@adulski: aktualnie i tak mam stresujaca prace z tym sobie poradze, zalezy mi tylko na pieniadzach w sumie jak kazdemu kto pracuje. A o farmacji duzo dobrego slyszalem, sprzedawales leki do aptek, lekarzy czy cos wiekszego typu. Sprzedaz urzadzen medycznych ?
  • 0
@Rick_Sanchez: Zle sie wyslowilem, chce zmienic prace tylko i wylacznie ze wzgledow zarobkowych i szukam najlepszej branzy w ktorej wlasnie najlepiej zarobie. Na codzien siedze w biurze i robie tez codziennie to samo wiec z tym problemu nie bedzie.
@DirtyHead: zazwyczaj to jazda od punktu do puntku i proszenie sie zeby cos zamowili, jezelu wynagrodzenie tylko prowizyjne od sprzedazy to moze byc bardzo roznie, teoretycznie na duzy zarobek jest szansa, ale ten kto tsk pisze wie ze prawdopodobienstwo jest znikome i zacheta do dobrej pracy, a decyzje o zamawianiu i tak podejmuje klient, wiec od niego zalezy ile zarobisz, a obecnie handel tradycyjny jest w mocnym kryzysie. Ludzie coraz bardziej
  • 0
@piogol1769: Bralem pod uwage wyjazd ale tak #!$%@? nie chce wyjezdzac, mam mozliwosc zarabiania 2-3k euro na reke ale jak tu zostawic kobiete, przjaciol w ogole zycie i wyjechac #feels bardzo...Nienawidze tego cholernego Panstwa za to ze stajemy przed takimi wyborami...
Sam się nad wyjazdem zastanawiam. Mam żonę i dziecko. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby kobietę ściągnąć do siebie. Na kumpli ją i tak nie mam czasu, bo albo praca, albo dom, albo córka ciągle są zajęcia. Że znajomymi się rzadko spotykamy. Takie czasy więc pod tym względem bym się nie przejmował. Jak będziesz dobrze zarabiał to się kumple znajdą