Wpis z mikrobloga

@marcin-: Haha ale sie skulił jak ciota, ale beka, szkoda że mu mocniej nie #!$%@?ł xD mógł nie wychodzić z domu, śmierć pedałom xD

A nie, to prześladowany patriota ( ͡° ʖ̯ ͡°) to odwołuję, a tak w ogóle to śmiałem się tylko dlatego że zabawnie to zdjęcie wygląda a nie dlatego że biją kogoś niewinnego.
  • Odpowiedz
@szaremyszki: No chyba raczej o to chodziło, nie? Pamiętam jak dziś obudzenie ludzi na ten materiał - no bo przepraszam, normalne to to nie jest. Ale jeśli taką sytuacja nastąpi przy paradzie LGBT i dorobi sie do tego taką wlasnie oroczke, to już jest okej. Hipokryzja jak nic.
  • Odpowiedz
Studiowałem w jednej grupie z tym kopanym, on nawet nie brał udziału w marszu po prostu szedł ulicą jak go dopadli stróże prawa i porządku
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: ja uwazam ze dawniej bylo normalniej. Dysleksja, dyskalkulia, dysmozgowie, lezby, pedaly, tranzystory - wszelkiej masci dziwolagi DO CYRKU . Kiedys jezdzil cyrk od miasta do miasta i pokazywal takich zjebow w klatkach. Teraz to lazi po ziemi i fochy #!$%@?. Koniec swiata normalnie
  • Odpowiedz
@krzynek: Widzę, że podajesz bardziej korzystną wersję niż nawet sam Daniel Kloc, który nawet na filmiku który był na wykopie mówił, że brał udział w marszu. I jeżeli ten typ gdzieś studiował to faktycznie studia w Polsce to #!$%@? i tylko kadry makdonaldowi szkolą
  • Odpowiedz
@marcin-: yyy tak to on się na pewno nie nazywał, pokręciłem coś chyba. Ale na pewno dostał gazem po oczach na tej ulicy i jest w jakimś filmie na yt jak gada z dziennikarzem już po zagazowaniu. 4 lata temu to było, w mc nie pracuje
znalazłem, od 47 sekundy here
  • Odpowiedz
@marcin-: nie dziwie sie. Kiedys moi starzy patrzyli na mnie jak na #!$%@? lebka i za glowe sie lapali co mlodzi robili. Historia sie powtarza. Moze to czasy kiedy czlowiek z czlowiekiem spoko, bo za dekade dupczyc robota to bedzie cos. Ale nie swojego. Sąsiada !
  • Odpowiedz
@marcin-:
#!$%@?, nie myślałem że ktoś to łyknie a tu #!$%@? bronią zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko nie wiem czy pierwsi odpowiadający to śmieszki czy kretyni.
  • Odpowiedz