Wpis z mikrobloga

tak sobie pomyślałem, że ja to jednak jestem #!$%@? z wyborami życiowymi.
W gimbazie z egzaminu gimnazjalnego miałem 97% z matmy i przeciętne wyniki z Polaka i hiry (ok.80%), a poszedłem na profil humanistyczny do liceum.
Teraz z matury mam 95% z rozszerzonego Polaka, a z matmy 66% i idę na studia stricte matematyczne (Finanse i Rachunkowość). Coś robię źle?: D :D

#matura
  • 14
  • Odpowiedz
@paziu: dobra wiem politechnika budowlanka,energetyka itp. , ale ja się do tych kierunków w ogóle nie nadaje nawet jak pozdawałbym matury na tyle co potrzebne. Idę na FiR na SGH zaoczne i jestem zadowolony z wyboru i z tego, że potrafię świadomie zrezygnować z Prawa na UW które wydawało się nierealnym marzeniem przez 3 lata.

Powiedz, że trochę trolujecie z tym gównokierunkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)?
  • Odpowiedz
@jazgotx: hahahaha, mialam mega podobnie. W lo profil jezykowy, a teraz siedze na ekonomii. Chyba po prostu za wczesnie podejmujemy decyzje wyboru profilu w LO, bo po gimbazie czlowiek tak naprawde jeszcze nie wie na co się w zyciu kierować.
  • Odpowiedz
@paziu: może księgowy to nie jest dla mnie wymarzona wizja przyszłości, ale mam na pewno wiele gorszych. Już zaakceptowałem, że w pracy raczej życiowych marzeń nie będę spełniać ;)
@pixelsketcher:

Tak z ciekawości to jaką polecilibyście dla mnie alternatywę, biorąc pod uwagę, że większość politechniki odpada.(W takiej robocie to dopiero bym się czuł nieswojo).
  • Odpowiedz
@takemetothehell: ja chyba niepotrzebnie Suitsów oglądałem :D niby człowiek wie, że to serial, ale wkręcił się w klimat ,,przerzucania paragrafami :D
@jedzbudynie: wiedziałem, że tak się skończy podanie konkretnego kierunku. Kuźwa nawet jakbym szedł na Oxford to by była beka, że gówniany kierunek itp.
  • Odpowiedz
@pixelsketcher: A to skąd wiesz wyczytałeś w internecie czy masz ziomków, którzy studiują to i są po prostu nieogarnięci, więc zamiast na swoje nieogarnięcie trzeba zwalić na "gównokierunek" ?
Ja tam znam wiele osób, którzy studiują finanse i rachunkowość, albo nawet ekonomie a hajs w pierwszej pracy trzepią lepszy lub podobny od większości studentów po kierunkach na polibudzie (no może poza DOBRYMI programistami).

Ps. To nie komuna gdzie kierunek studiów
  • Odpowiedz