Wpis z mikrobloga

ale każdemu kto poleci używanie głównej karty do płatności u skośnych, sprzedam lepę na dziąsło.


@lasic01:

Od 7 lat uzywam tylko glownej karty do platnosci - w tym u skosnych. Zero problemow.

Komu ktoś z #aliexpress #tinydeal #banggood lub #gearbest #!$%@?ł karte?


@lasic01:

A moze najpierw dokladnie sprawdz swoj komputer/y, w poszukiwaniu wirusow i trojanow? Bo to jest bardziej prawdopodobne...
@lasic01: nie wiem jak inne karty kredytowe, ale ja płacąc przez internet kartą Mastercard tą z promocji Citibanku z tabletem muszę podać jeszcze hasło które przychodzi sms'em
@lasic01: To samo mam w WBK, więc stawiam, że w Citi jest tak samo jak w WBK, czyli przekierowuje na stronę banku, gdzie wpisujesz hasło do swojego konta a następnie dostajesz smsa na telefon, który wpisujesz dla potwierdzenia. elo.
@lasic01: miałem tę samą sytuację tylko ktoś wypłacał z mojej karty hajs w stanach ( ͡° ʖ̯ ͡°) Stało się to kilka dni po podpięciu danych karty pod alipay, na szczęście bank się w porę pokapował, że nie mogę być w dwóch miejscach naraz.
@lasic01: nie wiem jak inne karty kredytowe, ale ja płacąc przez internet kartą Mastercard tą z promocji Citibanku z tabletem muszę podać jeszcze hasło które przychodzi sms'em


@aro84: ale to zależy. W ing też mam 3d secure na karcie, a mimo to kupując kilka dni temu powerbank na banggood.com transakcja przeszła bez żadnej autoryzacji na stronie banku podczas płatności. Wychodzi więc na to, że to również pośrednik u którego podajesz