Wpis z mikrobloga

@Yeg128: nijak, udramatyzowana historia, bo Kony od dawna nie zajmował się porywaniem dzieci, a jego organizacja już praktycznie nie istniała. Nie złapali go do dzisiaj. Zebrane miliony dolarów do niczego się nie przyczyniły, a w zasadzie w znacznej części wyparowały, tj oficjalnie zostały przeznaczone na działalność medialną.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Ciekawe, że żaden z moich znajomych homoseksualistów nie zmienił zdjęcia na tęczowe. Wśród innych znajomych to tylko hipsterka, która od kilku lat w Londynie mieszka, jedna typowa karyna i znajoma z pracy, która niedawno zaśmiecała fb promowaniem Komorowskiego. Oprócz tego trochę znajomych mojego syna, od przyszłego roku gimbusów. Mój młody w odpowiedzi na tą akcję ustawił sobie profilowe na zdjęcie poniżej, co też mi się za bardzo nie podoba,
feketehajuno - @michalkosecki: Ciekawe, że żaden z moich znajomych homoseksualistów n...

źródło: comment_VImzorfDTg1Eoid3kiSTYmVRA5iZU6PR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@michalkosecki: @feketehajuno: Natężenie bólu dupy jaki ta akcja wywołała i intensywne kombinowanie co zrobić żeby pomniejszyć jej efekt świadczą o tym, że to był mega sukces. Ból dupy przejdzie, a świat się właśnie troszeczkę zmienił na lepsze i tak już zostanie.
  • Odpowiedz
@marcin-: natężenia mentalnej masturbacji lewaków nic nie przebije. Nie martw się, Marcinku, wahadełko cofniemy wam z powrotem w stronę normalności prędzej czy później. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marcin-: o, kolejny! Cholera, żonie muszę powiedzieć, że nie dość, że mieszka z klerykiem, to jeszcze w seminarium. Ponownie, łap plusa, teraz pewnie ją też rozbawisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz