Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #prawo #ekonomia #banki #bankowosc no i też #wwf #ekologia #ekoterrorysci
Nie wchodząc w szczegóły co, jak i dlaczego - zapisałem się do klubu WWF (ekologia, zwierzęta itp.) i zgodziłem się na miesięczne wpłaty 30zł (darowizna) poprzez polecenie zapłaty. Chcę z tego zrezygnować jak najszybciej. Wiem, że mogę to zrobić poprzez ich infolinię (wówczas rezygnacja z członkostwa w klubie WWF i tym samym anulowanie polecenia zapłaty), ale zobaczyłem w panelu użytkownika mojego banku, że mogę cofnąć polecenie zapłaty właśnie z poziomu konta bankowego. Nie chcę dzwonić do WWFu, bo jakoś doświadczenie podpowiada mi, że będą mnie męczyć i namawiać, abym nadal był ich darczyńcą, a chcę oszczędzić sobie nerwów - wolę kilka razy kliknąć i mieć ich z głowy. Z drugiej strony wiem, że nadal będę zapisany do ich klubu WWF. Dlatego też moje pytanie do Was drodzy Mirki i Mirabelki, czy w takiej sytuacji lepiej abym po prostu anulował polecenie zapłaty z poziomu konta bankowego, czy lepiej abym wypisał się z tego klubu przez ich infolinię?
  • 2
  • Odpowiedz
@tejotte: Niestety nie mogę znaleźc żadnego regulaminu Klubu WWF, nie ma go na stronie ani na świstku, który dostałem w trakcie zapisywania się. Myślisz, że to nie ma znaczenia i na lajcie mogę zrezygnować z poziomu banku?
  • Odpowiedz