Wpis z mikrobloga

Mirki poradźcie!
Mój Wuj znalazł na Otomoto ładną prawie nową i dośc tanią Dacię :)
Okazało się, że... i tu historia życia
Właściciel był w PL ale wyjechał do Szkocji, ale nie może zarejestrować auta, choć go lubi, więc odsprzeda. Tanio! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko ładnie, pięknie. Są linki, potwierdzenia ministerstw i zdjęcia z paszportu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wprawdzie firma kurierska ma domenę od miesiąca, a podobnie brzmiąca polska firma twierdzi, że raz dziennie ktoś pyta czy wożą auta, ale sprawa wygląda poważnie...
Jak widać nie każdy uchodźca czeka na socjal - niektórzy biorą sprawy w swoje ręce i kreatywnie podchodzą do pojęcia przekrętu nigeryjskiego.
Dacia za pół darmo
#cebuladeals #motoryzacja #oszukujo
Pobierz WooSan - Mirki poradźcie!
Mój Wuj znalazł na Otomoto ładną prawie nową i dośc tanią ...
źródło: comment_QRci80ZriRz1P1DChXoRUy58Dn64xZE0.jpg
  • 13
@Maiden696: @mandrake13:
Imię mojego wujka (Marian) było w mailu.
Nie chciałem podawac im prawdziwych danych, więc to najprostsze, co mi przyszło do głowy :)

Obecnie jestem na etapie trollowania ich, dlaczego na fakturze nie ma tax id a w papierach auta VINu.
Czas nagli, a chłopaki myślą... a ja tracę czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zawisza: @Omka:
Nic ciekawe się nie dzieje.
Albo nie wiedziałem jak ich strolować albo jestem zbyt trudnym przypadkiem.

Ogólnie:
W piątek dostałem obszerne info o tym, jak pewna firma wysyłkowa, której dane można wyczytać z linka, otrzymała już auto, spakowała, zapięczętowała, odprawiła magię i jest gotowa, żeby dostarczyć mi je, razem z dokumentacją.
Nawet miły Pan kurier pójdzie ze mną zarejestrować auto, żeby na pewno się udało - w polskich