Wpis z mikrobloga

#csiwykop #przekrety #pseudopraca

Dobra, postanowione jutro idę w tej sprawie

http://www.wykop.pl/wpis/1327241/praca-hehe-dostalam-propozycje-pracy-chodzi-o-skan/

na policję. Zobaczymy czy niemiecka policja olewa takie sprawy czy nie. Niby oficjalnie nie mogę nikogo zaskarżyć, bo nie poniosłam sama żadnych strat, ale sprawdzić by mogli, a jak się okaże, że to jakieś frajerstwo to lepiej tego nie olewać. Cwaniactwo się powinno tępić.
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aberworthy: Dzwoniłam do urzędu tam jakiejś ochrony w internecie i gościu mi powiedział, że mogę spokojnie iść z tym na policję, bo to nawet jeżeli nie zdążyli popełnić jakiegoś przestępstwa, to wygląda to na przygotowanie do przestępstwa. Bardzo podejrzana sprawka. Poza tym, sprawdziłąm 5 razy czy są w rejestrze firm w tym kantonie, którego pieczątkę używają w przysłanej umowię o pracę, którą miałam wypełnić i g---o. Ani nie ma ich
  • Odpowiedz
@Aberworthy: @przemyslany_nick: @mile5: Teraz się śmiejcie, właśnie znalazłam w necie ludzi, którzy dostali tą samą wiadomość i niektórzy odesłali im te papiery. Wygląda na jakąś grubszą sprawę... No mówię, pierw dostałam maila z francuskiego adresu, miałam odpisać na ukraiński, a teraz z trzeciego adresu ten dzisiaj. Idę na policję, widzę że inni zostawiają to samym sobie... Ktoś musi ruszyć dupsko :) Wydrukowałam co trzeba, muszą mnie
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: Ej czytam dalej :D W to są zamieszani ruscy :D I pralnia pieniędzy :D Tam ktoś poszedł dalej w to i oni chcą żeby przez jego konto jakaś kasa szła :D I to gruba bo z 9000 euro :D Niby na ten skaner :D
  • Odpowiedz