Wpis z mikrobloga

Witajcie Mircy! Z okazji ostatnich, głośnych wydarzeń i przytłaczającej regresji kulturowej, próbie stłamszenia normalności i zgwałceniu pojęcia "tolerancja" mam dla Was małe #rozdajo ( ͡º ͜ʖ͡º)
Spośród plusujących rozlosuję 65 paczek amunicji 5,56mm oraz spośród komentujących- 1 karabin RRA LAR.
Losowanie we wtorek wieczorem! Zapraszam!

shinigamiONE - Witajcie Mircy! Z okazji ostatnich, głośnych wydarzeń i przytłaczające...

źródło: comment_6EoaoFvTZpmvznrUbX202Frlu01GJnGZ.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luka_Wars: po co ten afront? Jesli jedziesz mi od dzieciakow to zapewne sam skonczyles dopiero co gora 20 lat. Z reszta o co ci chodzi? Chcesz mi poublizac pod moim wpisem? Idz byc, #!$%@?, nieszczesliwy gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@shinigamiONE: To nie ja jestem nieszczęśliwy, ale ty. Odsyłam do twojego pierwszego wpisu. Masz ból dupy, problemy z własną tożsamością seksualną i pragniesz przekonać świat, że na pewno jesteś hetero wklejając zdjęcia amunicji i broni. Czysta psychologia. Twój post źle świadczy o twoim zdrowiu psychicznym, ale wiedz że nikt ciebie nie krytykuje za twój utajony homoseksualizm :)
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: myslisz, ze jestes taki postepowy i tolerancyjny, a nie dostrzegasz zagrozen idacych z takiej polityki, wiec mamy o czym rozmawiac. A i wsadz sobie psychologiczny belkot tam skad go wyjales. Wracam do pracy, nie bede tracil czasu na rozmowe, ktora nic nie zmieni
  • Odpowiedz