Wpis z mikrobloga

Dobra Mireczki. Ja się wkręciłem w vapowanie ale muszę jakoś przekonać rodzicieli na przerzutkę na epeta. Od przyszłego miesiąca zaczynam pędzić samogon dla siebie (zakupiony glikol i gliceryna - jeszcze baza i aromaty) i poszukuję jakiś sprawdzonych recepturek na NIE słodkie liquidy. Moich rodziców odrzuca słodki smak liquida (szczególnie ojca - cyt. #!$%@? to pachnie albo jak miód albo ja onuce) Ojciec pali od 18 roku życia (ma 53 lata) matka od 20 roku życia (53 lata także). Chce ich przerzucić zanim naprawdę się przekręcą na płuca. Jakie tytoniowe smaki polecacie by rodzice wkręcili się w vapowanie.
#epapieros #mojliquid #epapierosy
  • 4
@dzester: opór moich rodziców wynika z tego iż parę lat temu oglądali jakiś reportaż jakie to vapowanie jest rakotwórcze i o wiele bardziej szkodliwe niż analogi... i weź tu wytłumacz jak nawet nowe artykuły ich nie przekonują
@Drill: Jeżeli rodzice nie są przekonani do wapowania, to na początku nie bawiłbym się w jakieś skomplikowane receptury. Zrób im liquidy z pojedyńczego smaku. Jeżeli jesteś pewny że ojcu nie podejdzie jakaś truskawka, to spróbuj ry4 double od TPA. Ja dawałem jakoś 8%, ale wapowałem to jeszcze na górnogrzałkowcu, więc możesz spróbować troszkę niższe stężenie, jeśli planujesz kupić im jakiś lepszy sprzęt.
@Grubstone: Ja palę na lemo2 + istick 50w , ojcu zakupiłem bateryjkę istick 40w i teraz prawdopodobnie subtank mini, a matuli subox biały zestawik pojdzie. tylko staram sie właśnie jakoś przekonać.. Zamawiam BAZA HANGSEN 50/50 z edymu plus ry4 double od tpa . zobaczymy co tam sie ukręci