Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3
Jakie znaki opłaca się rozwijać? W jedynce Igni robiło spustoszenie, a dwójce podstawą był dla mnie quen.
W tej chwili rozwinąłem quen i aksji, bo podobno daje więcej rozwiązań dialogowych.
  • 8
  • Odpowiedz
Rozwinąłem ard bo pozwala czasami powalic przeciwnika i zabic jednym ciosem. Forma alternatywna odrzuca wrogów co jest przydatne przy duzej ich ilosci. Igni takze robi robote, zwlaszcza forma alternatywna.
  • Odpowiedz
@kmala: Jak będziesz inwestować w znaki, ubierzesz set gryfa to Igni będziesz mieć OP już koło 15 poziomu. Grając na najwyższym poziomie nie ma już dla mnie przeciwnika którego bym się bał. O ile mieczem bijąc to przeciwników z czaszką prawie nie trafiam to podpalając ich igni zabijam ich z łatwością. Kiedy przeciwnik się próbuje ugasić, mi się ładuje wytrzymałość i zanim się ugasi ja już znowu go podpalam. Quen już
  • Odpowiedz
@kmala: Quen w trybie alternatywnym daje Ci praktycznie nieśmiertelność. Igni też opłaca się podkoksić, ale ciężko wtedy upchać wszystkie umiejętności w slotach, bo jest ich zwyczajnie za dużo. Ard ma ten plus, że forma alternatywna nie wymaga slota. Aksji przydaje się przy dialogach, a Yrden w sumie chyba tylko przy upiorach.
  • Odpowiedz