Wpis z mikrobloga

Masz do czynienia z głąbem po zawodówce który nie rozumie prostej rzeczy, palnie jakąś gafę, nie wie kto jest premierem Polski czy coś takiego
-nie wyśmiewasz bo będzie się czuł głupio itp., ewentualnie z uśmieszkiem na twarzy spokojnie tłumaczysz o co biega

Nie umiesz wymienić oleju w samochodzie/wykonać innej czynnosci co to kazdy chlopak ze wsi potrafi
-o jezu jaka #!$%@? nie umi oleju zmienic hehe ale ciota xd nie umisz? hehe siły nie masz, puś mie ja jebne hehe

! #touczucie #patologiazewsi #idontwantliveonthisplanet #gorzkiezale
  • 14
@kapitan_dupa: Ja kiedyś pomyliłem błotnik ze zderzakiem.
Miałem pewnie koło 10 lat. Ojciec się mnie spytał gdzie jest zderzak lub błotnik. Już nie pamiętam, wiem jednak że wskazałem to drugie. Było trochę śmiechu. Oczywiście mi do śmiechu nie było gdy inni się ze mnie śmiali.
Kiedy zaczynałem pracę uwczesny kierownik starszy pan pyta się mnie czy jestem ze wsi, bo on największe problemy to ma z ludzmi ze wsi. Wtedy uznałem że to jakiś dziwak....potem się jednak okazało że gość wiedział co mówi. I nie pomaga że goscie maja studia pokonczone i w miescie zyją już kilka lat
@Raziel600: Na szczęście nie wszyscy, najlepiej się zadawać z wyjątkami ale na własnym przykładzie, w miejscowości <150mieszkańców, lubię wszystkich i się ze wszystkimi trzymam bez względu na to wiejskie #!$%@? umysłowe które tak mnie irytuje
@Raziel600: hah no ale dlaczego tak jest ? Teraz po latach jak przychodzi ktoś nowy i jest ze wiosku ti już wiadomo jak bedzie sie zachowywał, oni nawet po latach mieszkania w miescie nic sie nie zmieniają. Spotykam ludzi z tytułami prof czy dr i widać że mentalnie to dalej wioska