Wpis z mikrobloga

@Navrazz: no z muzyką przegięli ;D Tak w ogóle już była gównoburza na facebook, że źle spasowany, a tam po prostu na przodzie jest tak wyprofilowany, że ma gdzieniegdzie wgłębienia i optycznie aparat pokazał, że nie zgadzają się linie. O ludzie, co się działo, "jaki to szajs", "zgłaszam to do prokuratury". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brylek: czyli to kwestia kilku dni, myślałem, że może to być jakaś dalsza przyszłość. A orientujesz się może jak to będzie wyglądało ilościowo? Wszystkie stare czwórki zostaną zastąpione? Jeśli tak to kiedy?
@Navrazz: słyszałem właśnie, myślę, że w Krakowie będzie ok, w miarę ogarniają ten temat.
@arko123: Pesa ma do września niby termin, ale musieliby po 3 tygodniowo dostarczać, więc czarno to widzę :) (Chyba, że ten jeden tak na testy). Zastąpi wszystkie Konstale na 4 oraz wejdzie na 50. Bombardiery te starsze idą na 52. :) Co do składania Krakowiaka, nie wiem ile im zejdzie, ale myślę, że nie z 2
@brylek: dzięki, mam nadzieję że zrobią to jak najszybciej. Sam od przyszłego tygodnia będę zmuszony jeździć czwórką po dwa razy dziennie, więc ogólnie wizja jazdy w upale mnie przerażała. Teraz zawsze jest szansa, że akurat podjedzie ta fajniejsza czwórka.
@arko123: ogólnie Konstale to dobre tramwaje pod względem pojemności i ładowania pasażerów. Mają tak rozplanowane wnętrze, że wezmą maksimum ludzi i bardzo szybko, nie ma ciągłych fotokomórek, otwierania, zamykania, jak widzisz, że motorniczy dzwoni to nie biegniesz, bo Cię przytnie. Jednak czasami jest taki tłok i gorąc, że tylko się marzy o czymś innym, no i któryś z kolei trzask tych drzwi powoduje u mnie odruchy nerwowe :) Oprócz tego coraz
@staryhaliny: a widzisz, czyli jednak długo zejdzie, kojarzyło mi się, że Bombardiery sobie szybciej składali. Przyjdzie jednak poczekać, pewnie będą też dokładnie testować różne trasy (np. sprawdzić czy się minie pod Bagatelą, jak wchodzi w łuki, czy się mieści na przystankach).
no z muzyką przegięli


@brylek: Chyba najbardziej nadużywany utwór w ścieżkach dźwiękowych do róznych filmików na YT. Wkurzające jest oglądanie tego z tą muzyką.
BTW. Od razu przypomniała mi sie ta parodia:
raj - > no z muzyką przegięli

@brylek: Chyba najbardziej nadużywany utwór w ścieżk...