Wpis z mikrobloga

#feels
Kurdebele mojego kolege zostawiła dziewczyna, bo nagle z dnia na dzień się odkochała i chcę się przespać z innym( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiecie co mu zaproponowała xD? przyjaźń.
Szkoda mi chłopaka, bo wiem jak ją kochał.
Nawet mi człowiekowi bez uczuć się smutno jakoś tak zrobiło( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tobie wszystko zaczyna się ukladac pięknie, a komuś się j---e.
Gdybym miał takiego różowego paska, w-----ł bym klapsa na dziąsło (Polecam)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdybym miał takiego różowego paska, w-----ł bym klapsa na dziąsło (Polecam)


@adeqsb: jasne, lepiej, żeby nie zrywała i go zdradziła xd
jak wie, że chce czegoś innego i jest szczera to już jej sprawa dx
  • Odpowiedz
@pasztet_w_lasce: Ja tego nie twierdze, swoje mu powiedziałem.
Tylko jest różnica, jeżeli nie układa się jakiś czas, a tu nagle jak grom z jasnego nieba Panna o--------a taki szajs i jeszcze mówi, mu wprost że po prostu chce sobie poruchać, bez przesady.
  • Odpowiedz
@pasztet_w_lasce: zgodzę się w jednej kwestii- że zerwała z nim. Ale osobiście uważam wiązanie się z kimś "żeby spróbować" za nieodpowiedzialne. Wiążąc się z kimś dajemy jasny sygnał że nam na nim zależy. "Próbowanie" to moim zdaniem brak szacunku dla cudzych uczuć, podejście na zasadzie "najwyżej go/ją zranię".
  • Odpowiedz
@licuri: Związek to nie jest uwiązanie do końca życie, nie uważasz?
Poza tym, gdy się jest razem to poznają się "każdego dnia", więc nie dziwne, że może czasami wyniknąć, że jednak do końca nie dopasowali się.
  • Odpowiedz
  • 0
@pasztet_w_lasce: cóż, może mam dość idealistyczbe podejście do związków, ale uważam że istotnie, jeśli się z kimś wiążę, to myślę o tym kimś i przyszłości z nim raczej "długoterminowo". Nie miałbym sumienia być z kimś na zasadzie "a może się uda i coś poczuję". Wolę mieć pewność.
  • Odpowiedz