Wpis z mikrobloga

Zeby bylo jasne, nie stawialem dzisiaj VP. Jestem ich kibicem i w ogole. Ale powiedzcie, jak k---a mozna byc takimi j------i partaczami? Przeciez oni graja jakby taktyki wymyslal im ktos uposledzony umyslowo. Sorry ale takie taktyki to ja mam z kumplami z ktorymi rekreacyjnie pykamy na poziomie kalacha. Przeciez to jest k---a kpina, to najgorzej przygotowany taktycznie zespol w calym tier1 i tier2. Kazdy inny zespol potrafi zaskoczyc czyms ciekawym, a tylko oni wiecznie k---a to samo + wieczne wychylanie jak idioci pojedynczo i wyrywanie sie po fragi. Przeciez oni k---a maja taki potencjal, bialy swietny aimer, neo tak samo + dobry snajper, pasha - coraz lepsze full auto, przyzwoity snajper, snax mistrz nietypowych akcji, jedynie o tazie nic pozytywnego powiedziec nie umiem bo jest po prostu slaby. I jak majac taki sklad mozna grac takie gowno? Kuben to jest c--a a nie trener, k---a wielki trener co nie umie im taktyki ogarnac, chyba ze im powiedzial, chlopaki w kazdej rundzie pierwszy ma ginac Jarek, raszujac jak silver, a pozniej cos pomyslimy i moze sie uda. Ja p------e, nie wiem jak sie ten mecz skonczy, ale juz mnie w------i. Oby udawali idiotow przed Kolonia bo gowno w tego bedzie. #csgo
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perlo: a ja nie oglądam i nie obchodzi mnie nic co robi jak strimuje, co to ma wspólnego z tym jak grają ?
jak dla mnie to może być i zbrodniarzem wojennym

Kolonia to imo turniej ostatniej szansy, tam dadza d--y i serio zaczne uwazac ich za tier 2

coooo
coooo.k---a.jpg
odleciałeś teraz całkiem
  • Odpowiedz