Wpis z mikrobloga

@Sercio: Gdy to dziewczyna ma 20 lat, a jej facet ma 40 lat, to jest tylko trochę dziwne. Ale gdy chłopak ma 20 lat, a jego kobieta 40 lat, to już jest super dziwne? Dlaczego wykopków tak bardzo dotyka, co kto z kim robi? W sumie nie dziwię się też czemu od wczoraj to jest sporo wpisów z bólem dupy o małżeństwa homoseksualne w USA ( ͡º ͜ʖ͡
@carry_me_down: Mnie to nie dotyka, mam w dupie co kto robi ze swoim życiem, dziwne jest to dla mnie ponieważ to była moja nauczycielka, mówiło się dzień dobry, zwracało się na "Pani" itd. i tak samo robił to kolega a tutaj ponad rok po zakończeniu szkoły są razem mając dziecko i żyjąc razem, to jest super dziwne kiedy się te osoby zna, co nieco o nich wiesz.
@death070: @carry_me_down: A ja uważam, że w tym co pisze death070 jest dużo prawdy. Dla tego kolegi poważny związek jest zapewne nowością i dopiero odkrywa samego siebie. Pani nauczycielka w tak "zaawansowanym" wieku jest już doświadczona i dojrzała. No i co, ile ze sobą będą? Chłopak gdy będzie w sile wieku męskiego czyli 30 lat będzie mieć przejrzałą kobietę po menopauzie. Bez sensu. A co na to rodzina z jego