Wpis z mikrobloga

W Atom są niezłe autopodpowiedzi, które podpowiadają metody z modułu z osobnego pliku.
Proszę podać takie rozwiązanie do Brackets.

Kiedyś tutaj podali mi że tak się nie da, jak widać w Atom się da, w QtCreator też.
#brackets #webdev #javascript
  • 20
  • Odpowiedz
@Jurigag: Atom też ma. Ale nie ma całej listy innych rzeczy których nie będę wypisywał bo już szukałem i ich zwyczajnie nie ma.
W Brackets brakuje mi tylko szybkości zmiany kart, nie znikającej znajdywarki i dobrych podpowiedzi właściwości obiektu. BRAKUJE, cała reszta jest i jest najczęściej lepsza niż Atom czy tych waszych edytorach.

Skasował i się ten post.
  • Odpowiedz
@Jurigag: Domyślnie ma? Już nie pamiętam, bo używam Ternific.
Tutaj nie ma podpowiedzi właściwości modułu, to co w temacie napisałem. Chodzi o zadeklarowane w osobnych plikach. Tego nie ma.
  • Odpowiedz
@look997: w osobnym pliku tez mi widzi xD chyba że np chodzi ci o angulara i dependencje - no to ich nie widzi - bo nie potrafi sobie ogarnąć co to jest, takie rzeczy to chyba tylko w ternific, jedynie webstorm/phpstorm ma podpowiedzi wbudowane
  • Odpowiedz
@Jurigag: Tylko podaj swoje rozszerzenia do tego. Czy nie masz żadnych? Chodzi o modułowość requerejs.

U mnie nie ma takich podpowiedzi jak na tym obrazku twoim.
  • Odpowiedz
@look997: no ja nie korzystam z requirejs :P poza tym ciężko było aby wychwytywał on zależności takie, korzystaj z ternifica albo przerzuć się na coś innego :D
  • Odpowiedz
@Jurigag: Ale powiedz jakie masz rozszerzenia.
Nie mów ciężko, bo w Atom SĄ wychwytywane. Niby programiści a się zachowują... dziwnie. "Nie da się", "Ciężko" xD
  • Odpowiedz
@Jurigag: usunąłem dwa inne rozszerzenia i podpowiedzi do właściwości obiektu są.
Czyli to ok.

Ale nie ma nadal do modułów. Pozostał ten problem do rozwiązania.

Jak to dobrze że ciebie spotkałem, wiele mi pomogłeś. ;)
  • Odpowiedz
commonjs


@regis3: Nawet nie trzeba! Okazało się, że to wszystko wina tych ohydnych rozszerzeń, one wszystko psuły! Ternific i jeszcze jeden chyba od sass mi blokował autopodpowiedzi.
A ja się "męczyłem" przez kilka tygodni...

Wszystko działa jak należy.

Tylko mi teraz pozostało jakoś podłączyć do tego JSHint, bo nie zgłasza błędów typu literówka module1.crWate.

U ciebie działa? Jak to zrobić?
  • Odpowiedz