Wpis z mikrobloga

Zagrajmy w grę. Używajcie tylko słów zasugerowanych przez waszą klawiaturę :D

Nie ma za co to jest to nie ma żadnego wpływu na to samo wyjdzie w praniu brudnych pieniędzy na koncie i tak mi się na łzy w oczach i tak mi zostało do zrobienia i tak nie miota do siebie kontakt ze sobą i tak nie cieszy mnie to co zrobimy sobie w Polsce zagrają dla Was wszystkich zainteresowanych na niego i się nie dzieje w tym temacie bo mi się z Tobą kontaktować się nie czuje się sobą i tak mi się z Tobą zobaczył to nie ma sensu żebym jechał.

#swype #android #t9
  • 8
@Piorun89: nie wiem czy to działa we wszystkich restauracjach i nie tylko w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest to [...]
@Piorun89: w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie używam u mnie w domu i nie tylko w tym tygodniu w godzinach od razu po powiadomieniu o opłacie zamówienia jest dostawa do domu i mam nadzieję że nie ma problemu z tym bo przynosze do pracy pen drive z Windows Phone
@Piorun89: Ich habe mir die Frage nach 6 und ich habe die Mail von mir aus der Kategorie zu finden Sie die Möglichkeit die ich nicht mehr so viel wie möglich zu halten 6 6 und ich habe die Mail von mir aus der Kategorie zu finden Sie die Möglichkeit die ich nicht mehr so viel wie möglich zu halten und die anderen beiden Seiten des Tages noch nicht so gut