Wpis z mikrobloga

110 702 - 62 = 110 640

Tradycyjny trening czwartkowy. W końcu normalna pogoda, więc na starcie uzbierało się nas 31, w tym Mirek debiutant - @wazok . Czyli jest już nas tam trzech. Początek to luzik, arbuzik. Wymiana uprzejmości ciągnęła się do 15 km trasy, tam pojawiła się pierwsza hopka i trzeba było rozruszać towarzystwo. Skoczyłem pierwszy, kilku dołączyło i można było jechać dalej nie schodząc poniżej 300W przez następnych 25 km. I tu muszę dodać, że jechał z nami dzisiaj PROs, w wolnych chwilach członek kadry torowej. To jak nas przeciągnął na odcinku od Komprachcic do Prószkowa nie oddadzą żadne słowa, z 10 została nas połowa. I w tym momencie kończy się moja przygoda, bom wpadł przednim kołem w krater. Przy 48 km/h. Huk był tak donośny, iż myślałem, że rama, a w najlepszym wypadku koło, powiedziały papa. Trzeba było się zatrzymać i dokładnie wszystko posprawdzać. O dziwo ani draśnięcia, Rychtarski calutki, koła też - zatem polecam koła Planet-X CT45.
Resztę rundy dokończyłem na solo połykając kolejnych ugotowanych. I tak wyszła najlepsza runda w tym roku. No szkoda.

#szosa #fixienaszosie #rowerowyrownik
  • 7
  • Odpowiedz
@fixie: super, że tylu Was jeździ i to jeszcze w środku tygodnia potraficie się tak zebrać. Rozglądam się za jakimiś tanimi kołami do szosy do treningów, bo moje się już rozlatują, myślę czy nie wziąć Mavic Aksium.
  • Odpowiedz
@piteerowsky: Przecież to tanie koła, chińczyki via uk. Mojego modelu nie ma obecnie w ofercie, te podlinkowane to ich poprzedniki. Moje czasem się pojawią za 499F, udało mi się kupić po promocji za 380F już z przesyłką. W marcu wyszło po przeliczeniu jakieś 2200 zł. Jak na chińczyki świetna cena, jakość jak widać też wysoka, bo łatwo ze mną nie mają. Są bardzo podobne do Rovali od Speca, waga prawie identyczna,
  • Odpowiedz
@hqvkamil: na swoich zmianach 50-53, odcinek z bocznym wiatrem. wszytko dlatego, że goniliśmy konkurencyjną grupę (;
@Leniwiec1: w grupie jest nas ok. 60 osób, do tego konkurencyjna ustawka z kolejnymi 40 sztukami. Oczywiście pewnie nigdy nie uda się zebrać wszystkich, ale w ciepłe dni jest nas sporo, pełny przekrój społeczeństwa, młodzi, starzy, amatorzy, prosi, wytopy i owłosieni, a nawet ok. 10 kobiet (łącznie z 2 grup).
  • Odpowiedz