Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirkówny #krakow #wynajmujo !!

Jako, że poszukuję współlokatorów do mieszkanka to wkleję krótki opis, a nuż ktoś się zainteresuje.

Do wynajęcia : od 1 Lipca pokój w mieszkaniu 3-pokojowym.
Gdzie: ul. WARMIJSKA 1 (obok głównego budynku Uniwersytetu Pedagogicznego) w 10-piętrowcu na 7 piętrze.
Lokalizacja - BARDZO DOBRA!
Mieszkanie z duszą i potencjałem, znajdujące się mniej niż 10 minut do centrum miasta.
W bliskiej odległości : sklepy spożywcze, warzywne, stacja benzynowa, bary, knajpy, punkty ksero, park.
Komunikacja : 100m na przystanek "Uniwersytet Pedagogiczny" z którego można dojechać praktycznie w każdy zakątek Krakowa.
Masz samochód? Wspaniale się składa! Pod blokiem jest parking, bez strefy parkowania.
Kogo szukam:
Studentów wyższych lat, osób pracujących, potrafiących pilnować porządku, takich które mają za sobą okres intensywnego imprezowania w czterech ścianach :)
Jestem osobą pracującą, w mieszkaniu bywam wieczorami ale często znikam na kilka dni (delegacje i inne takie); jestem bezkonfliktowy i przyjazny.
Co oferuję:
Pokój 2-osobowy z balkonem - 900zł ( w cenie OGRZEWANIE MIEJSKIE, WODA) + rachunki ( GAZ, PRĄD, INTERNET ok. 150 zł miesiąc), łącznie nie więcej niż 525cbln/osoby
Dokładny metraż mogę podać później ale pokój pozwala na komfortowe życie dwóch osób.
Wyposażenie mieszkania:
Mieszkanie posiada wszelkie niezbędne sprzęty AGD - pralka, lodówka,czajnik, toster, opiekacz, piekarnik, kuchenka, szafki itp.

Zdjęcia moge podesłać na pw, no problemo.
  • 5
  • Odpowiedz
@ludzik: Szczęść Boże, tak na rogu Lea i Kijowskiej jest kościół. Odległość spacerowa ;)
metraż pokoju, no właśnie z tym mam problem bo nie dokonałem odpowiednich pomiarów. tak na oko to w granicach 15-20m^2 ale dzisiaj mogę to niedopatrzenie poprawić. Mieszkanie ma ok. 55-60m^2
  • Odpowiedz