Wpis z mikrobloga

"Afera" z ISIS zaczęła się wczoraj wieczorem.
Jak się skończy? Pewnie tak jak zawsze, powrzucają sobie kozy pół dnia albo dzień, aż im się znudzi, i wykop wróci do tego, co na tej patologii uchodzi za normalność.
Jest godzina 10 rano, a już niektórzy #!$%@? dostają.
To kto tu jest podczłowiekiem? Paru godzin bez Wykopu wytrzymać nie możecie?
Ledwo wstaliście, i już histerię nakręcacie, przeżywacie jak żaba okres, bo ktoś "psuje" "wasz" wykop?
Kto tu nie ma życia osobistego? Kto ma patologiczne deficyty cierpliwości i poważne problemy z kontrolowaniem emocji?
Tylko małe zaniedbane dzieci, bo dorosły człowiek wzruszy ramionami, wróci do pracy/nauki, i wróci wieczorem.

http://www.wykop.pl/wpis/13253667/jestem-programista-mam-ponad-8-lat-komercyjnego-do/

#wykop #afera #oswiadczenie #bekazpodludzi
  • 10
  • Odpowiedz
@Krzeslo_Komora: Bardzo trafnie. Śmieszy mnie ten ból dupy osób, którym wręcz zniszczono życie, gdyż nie mogą sobie poprzeglądać głównej xD. "Afera" ma w sobie znamiona gimbusiarstwa itp. ale ból dupy niektórych jest wręcz pyszny.
  • Odpowiedz
@Krzeslo_Komora: Śmieszy mnie ból zadu, zarówno Twój, jak i tych histeryków xDDD
Jak jesteś takim zajętym dorosłym człowiekiem, to usuń konto i do roboty/nauki, a nie siedzisz na mirko o 10 xD
A histerykom jak się nie podoba na wypoku- też ich tu nikt nie trzyma.
  • Odpowiedz