Wpis z mikrobloga

#wykopdroid 3.0 beta do pobrania - jeszcze kilka rzeczy chce w niej porawic, ale obiecalem, ze w weekend wrzuce, to wrzucam :-) I tak za dlugo to juz trwalo.

Bledy i sugestie prosze pisac w tym watku, zeby nie robic balaganu.
  • 44
  • Odpowiedz
@Smookie: no wlasnie ten blad naprawil update sprzed chwili - przez caly czas pracy nad aplikacja nie bylo z tym problemu. Chwile przed releasem sprzatalem kod ze smieci (wywalalem wszystkie nieuzywane pliki i deklaracje, wiec nie powinno w zaden sposob wplynac to na dzialanie aplikacji) i teraz okazalo sie, ze nie wiadomo czemu skopalo to HTMLa. Anyway - ten blad jest juz naprawiony. To samo z prawym klawieszem na liscie
  • Odpowiedz
@kamdz: gdzie jest zakładka "obserwowane"? i czy można do profili dodać obserwowanych i zrobić ich klikalnymi (to samo z obserwującymi)? i jakiś bug chyba jest przy pobieraniu wpisów użytkownika: wchodzę przez profil w swoje wpisy i wyświetla mi wpisy sprzed 4dni :/
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Tak jak napisał Volter nie można wyświetlić obserwowanych w swoim profilu (jeśli dobrze pamiętam, to w poprzedniej wersji wykopdroida też był z tym problem). Ponadto mikroblog się dość długo wczytuje - można na starcie pobieranych jest za dużo wpisów? Kolejna sprawa: w profilu wykopowicza brakuje mi "na Wykopie od...". Kolejna sprawa, to przy próbie odpowiedzi na mikro dodawany jest fragment kodu: "@......."

Maciej, a rozważałeś możliwość przeglądania w poziomie?
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Od poprzedniej wersji nie mogę odtwarzać youtube, teraz też.

Dałoby się zrobić górną belką nieco większą? Trzeba dobrze celować żeby w nią trafić.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Jeszcze taka sugestia, może by było lepiej, jakby po wejściu w profil i komentarze, kliknięcie w dane znalezisko, w którym zabraliśmy głos, skutkowało przeniesieniem do komentarza, a nie na górę znaleziska. I jeszcze jedna sprawa: brakuje mi w wysuwanym menu opcji "wyłącz" (no chyba, że jest gdzieś indziej). Obecnie wyłączam aplikację tak, że ją minimalizuję, a później już z zamykam z poziomu systemu.
  • Odpowiedz