Wpis z mikrobloga

@hyacinth: "do"*, nie "o". Żadnych insynuacji względem Ciebie.

Chodzi mi o to, że w mojej opinii i (quasi-trollskim doświadczeniu sprzed 9 lat) większość portali randkowych jest pełen napaleńców, a niektórzy potrafią formułować swoje propozycje nawet w sposób nie tyle wulgarny, co już zupełnie błazeński, pozbawiony wszelkich norm logicznych czy ortograficznych.

Moim pytaniem było, czy byłabyś skłonna powrzucać tutaj screeny zamazujące avatar i dane personalne, ale ukazujące treść? O ile
  • Odpowiedz
"do"*, nie "o". Żadnych insynuacji względem Ciebie.


@emptydesert: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zabawnych propozycji nie miałam,tylko żałosne(starsi panowie oferujący "opiekę" i "obopólne" korzyści),więc raczej nie ma z czego się pośmiać
  • Odpowiedz
@prawdziwek: Daj spokój na takim portalu raz na 100 znajdziesz śmieszkującą kobietę z dystansem do siebie reszta to księżniczki. Może niektórzy preferują takie kobiety ale dla mnie było by katorgą nie móc porozmawiać z kimś kto nie ma poczucia humoru.
  • Odpowiedz
@Sylvo318: Musiałbym być femką lub poczekać 5-7 dni z lewym kontem, na co nie ma czasu. Zbieranie screenów było za czasów właśnie lewego konta, a jakiś czas temu też koleżanka z pracy opowiadała o podobnych przygodach. Ludzie potrafią już w 4-5 zdaniu oferować seks za pieniądze, czasem nawet dla "wzajemnych korzyści". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyobraź sobie dresa piszącego "hehe mała ale bym cię ładował w
  • Odpowiedz