Wpis z mikrobloga

Wszyscy którzy narzekają na nową bójkę w #hearthstone nie rozumieją chyba czym ma być ten tryb. To jest zabawa, nie drabinka gdzie bije się ciągle z tym samymi deckami i nie arena gdzie masz kompletny random. Dzięki takim zasadom jak dziś, można porobić różne dziwne rzeczy, które normalnie nie mają racji bytu. Wiec skończone narzekać i idźcie się pobawić. A jak wam nie pasuje to spadajcie na drabinę i areny...
#oswiadczeniezdupy #hearthstone
  • 8
@vdr:
'zabawa' :D
zagrałem 4 razy.
3x mag z flamewakerem który z bananami robi się totalnie op
1x facehunter który generalnie banany ma w dupie bo i tak cie zjedzie
@vdr: Chyba ty akurat nie rozumiesz, w tym tygodniu jest taki kiepski brawl że zabawa z tego żadna. Banany są prawie jak spare partsy z tym że jeszcze bardziej promują aggro i rush decki.

nie drabinka gdzie bije się ciągle z tym samymi deckami


Jasne ^^ Zobaczysz że będą na okrągło huntard, zoo/demon lock i tempo mage. Czym to się różni od drabinki? Poza tym że decki kontrolne są automatycznie stawiane
@Sandovan: Przesadzacie.. wiem że tu sporo jest wymiataczy, ale to ma być zabawa dla wszystkich, a nie wszyscy mają jakieś legendarne karty i innych wymiataczy. Potrwa to tydzień i zmienią. Ja trafiłam na kapłana (!!!) i paladyna więc chyba nie do końca jest to takie oczywiste, że tylko takimi się grywa.
nie wszyscy mają jakieś legendarne karty i innych wymiataczy


@darjahn: No tak, ale w tym tygodniu budujesz deck z własnych kart przecież. W poprzednim właśnie możliwość pogrania kosmicznymi kartami była fajna. Ja nie hejtuje na tryb ogólnie, bo bardzo mi się poprzedni tydzień podobał, po prostu uważam że teraz jest beznadziejny.
@Sandovan: No właśnie o to chodzi, że te legendarne w tym tygodniu są takie średnie i nowi gracze z podstawowymi kartami sobie też poradzą :) Gram już jakiś czas i mnie trochę rankingowe dobijają jak taka lama jak ja się nie może przebić nigdzie :P