Wpis z mikrobloga

Dostałem okulary #raybandlabiedakow z #aliexpress. Zamówione 7 czerwca, doszły po 17 dniach. Kosztowały 23,78$, po przeliczeniu na złotówki zapłaciłem między 90 a 95 zł.

Okulary są zrobione bardzo dobrze. Wszystko widać na zdjęciach, ja nie mam nic do dodania.

Wayfarery można kupić i za 10$, ale polecam dopłacić.

W tańszych wersjach śrubka się luzowała, przez co zausznik machał się niczym chorągiewka na wietrze. Trzeba było dokręcać ów śrubkę śrubokrętem. O ile w no-name'ach z bazaru to nie dziwi, o tyle w "raybanach" może już dać komuś do myślenia. Tutaj zastosowano mechanizm podobny, a może taki sam, co w oryginalnych okularach Rayban, przez co problem raczej nie będzie występował.

Okulary były ochronione z każdej strony - na zewnętrznej i wewnętrznej stronie szkiełka + nauszniki również były w folii.
W zestawie dostałem etui, makulaturę (+paragon na 1688 HKD), ściereczkę. Standard.

Link - http://www.aliexpress.com/snapshot/6705271376.html
10/10 polecam Allegrowicza
K.....I - Dostałem okulary #raybandlabiedakow z #aliexpress. Zamówione 7 czerwca, dos...

źródło: comment_QpVVoERHsGzZO7IbG1AQPQyFRN9jo6UF.jpg

Pobierz
  • 39
@Unikat: Moje obecne okulary (tzn. takie, w których lepiej widzę) są już mocno wyeksploatowane, to idę po nowe. Sprawa niezwiązana z okularami z tego wpisu ;)

No, jedynie pod tym względem, że optyk przy okazji sprawdzi, czy te okulary faktycznie mają filtr, o ile będzie miał urządzenie do tego.