Wpis z mikrobloga

Dostałem okulary #raybandlabiedakow z #aliexpress. Zamówione 7 czerwca, doszły po 17 dniach. Kosztowały 23,78$, po przeliczeniu na złotówki zapłaciłem między 90 a 95 zł.

Okulary są zrobione bardzo dobrze. Wszystko widać na zdjęciach, ja nie mam nic do dodania.

Wayfarery można kupić i za 10$, ale polecam dopłacić.

W tańszych wersjach śrubka się luzowała, przez co zausznik machał się niczym chorągiewka na wietrze. Trzeba było dokręcać ów śrubkę śrubokrętem. O ile w no-name'ach z bazaru to nie dziwi, o tyle w "raybanach" może już dać komuś do myślenia. Tutaj zastosowano mechanizm podobny, a może taki sam, co w oryginalnych okularach Rayban, przez co problem raczej nie będzie występował.

Okulary były ochronione z każdej strony - na zewnętrznej i wewnętrznej stronie szkiełka + nauszniki również były w folii.
W zestawie dostałem etui, makulaturę (+paragon na 1688 HKD), ściereczkę. Standard.

Link - http://www.aliexpress.com/snapshot/6705271376.html
10/10 polecam Allegrowicza
Pobierz K.....I - Dostałem okulary #raybandlabiedakow z #aliexpress. Zamówione 7 czerwca, dos...
źródło: comment_QpVVoERHsGzZO7IbG1AQPQyFRN9jo6UF.jpg
  • 39
@anty-fronda: "I will give 3 stars because i purchased from other seller and the details are better. They are only polarized but it does not have any UV filter, so you have polarized vision but not UV protection. It looks like the real but have a little deffects" jeden z komentarzy, nie wiem więc gdzie kupić
@Unikat: a na #!$%@? mi to logo? xD
Poza tym możesz kupić oryginalne rb u optyka, dostaniesz szkła korekcyjne na zamówienie. myślę ze logo będzie., tylko cena za szkiełko jest jak dla mnie ogromna bo jak dobrze pamięta 300zł? ale nie jestem pewien (to się tyczy wszystkich okularów przeciwsłonecznych ze szkłami o nieregularnych kształtach)
Ja jestem właśnie #!$%@? bo dopiero co zrobiłem sobie takie okulary na zamówienie, co prawda tansze bo
@KllI: trochę tak, tyle są warte te okulary, patrząc na jakość i technikę wykonania, w zasadzie nie wyobrażam sobie okularów przeciwsłonecznych bez filtra polaryzacyjne.
@tabarok: Ja teraz też. Co prawda czuję się w nich trochę jak cyborg - niektóre samochody, które mijam, mają fioletową przednią szybę (po ściągnięciu okularów jest normalna), ale na rower są wręcz idealne. Widzę idealnie, nie martwię się, że ktoś mnie oślepi itd. Nie wspominam o codziennym użytkowaniu i nawet złudnym, choć w tym przypadku prawdziwym przekonaniu, że słońce nie wypali mi oczu.

Cztery dyszki więcej, ale przy takim zakupie to
@KllI: Ja pierwszy raz kupilem okulary z polaryzacją(te co ty) i kurde jazda samochodem to niebo a ziemia :D szyby nie slepią, jak jest mokra droga to tez nie odbija swiatła tylko jest taka czarna, no miód :D