Wpis z mikrobloga

@zarowix: mam pomysł na mały trolling, idź tam do niego, zatrudnij się i więcej tam nie przyjdź, szefuniu w tym czasie zdejmie reklamy wszystkie a ty będziesz śmieszkował że szefuniu się cieszy że ma kogoś do pracy a tu taki #!$%@? :D
  • Odpowiedz
Na czym polegała oferta? Ja na twoim miejscu upewnił bym się, czy jest inna forma pracy.Np. zdalnie. Dla freelancera to dobra kasa jeżeli umiesz programować to robisz soft, i zarabiasz miesięczną stawkę w ciągu tygodnia. NO tak... i tak nie odpiszesz nic sensownego


@galano: Praca była możliwa tylko na miejscu, dunno why, ale no co ja mogę
  • Odpowiedz
@michalo94: znając polskich (może i nie tylko pracodawdów) mieli by opory by za taką prace zapłacić. Czemu? Nie mam pojęcia, ale widocznie jak ktoś 8h nie #!$%@? to nie robi.

Wnioski z mojej byłej pracy, gdy optymalizując niektóre rzeczy żeby zajmowały mniej czasu dostawałem kolejne obowiązki ale wciąż tą samą pensje. Fuck it. Przestałem to robić a zaoszczędzony czas spędzałem na mirko.
  • Odpowiedz
@zarowix: Nie żeby coś Cumplu Ale twój pracodawca jest Mirkiem i jeśli to było wczoraj to zrobił o tym post mówiąc ze Janusz źle rozumiał miał mieć 40zł /h i 100 zl na dojazdy ale się oburzyl i wyszedł ... Trochę #smiechlem z Ciebie jeśli to prawda ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz