Wpis z mikrobloga

Co się dzieje teraz w #nba! W amerykańskim internecie huczy od plotek, że szykuje nam się trade z udziałem Lakers, Magic i Kings. Do Kings ma powędrować Vucevic i #5 (i jeszcze jakieś inne wybory w drafcie), Magic dostanie #2, dzięki któremu wybiorą Okafora, a Lakers będą mieli #6 i uwaga DeMarcusa Cousinsa.
Jak będzie wiadomo coś więcej, będę pisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 20
@kosteq64: pewnie DMC im się #!$%@?ł na zarząd klubu i zarządał wymiany. Jak na nieuchronną utratę zawodnika to niezły trade. Plus są duże szanse że do 5 picku w drafcie zostanie Mudiay. Swoją drogą ciekawe kogo by wzięli Magic z #2, Porzingis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vojtazzz: No ja spotykałem się z opiniami, że Porzigins to największy potencjał obecnego draftu. Wiadomo, przesadzone, ale nie skreślam go. Ma dużo znaków zapytania, ale to taka sama sytuacja jak Mudiay moim zdaniem, bo z nim też nie wiadomo jak to będzie, a jego shooting zostawia wiele do życzenia
@Vojtazzz: No ja akurat myślę, że Mudiay w top4 nie pójdzie. Tylko mi bardziej chodziło o to, że pisząc o 4 potencjalnych gwiadach trochę przeceniłeś Mudiay'a. Chociaż skautem nie jestem, możesz mieć rację, a może okazać się, że ten Porzigins będzie dobrym zawodnikiem. O ile o KAT'a i Okafora jestem w miarę pewny, D'Angelo też jest ok mimo lekkich braków w atletyzmie, to już wszystko poza tą trójką może być albo
Inna plotka
E. Bledsoe do NYK za 4 pick? Suns idą w Mudiay'a? Wtedy NYK z 13-tka mogą zapolować... na Payne'a? WCS-a? Kaminsky'ego? z szóstego gracza
@john_wall: Vesely też był very confident jak twierdził, że to Blake Griffin jest amerykańskim Janem Veselym ;) Pewność siebie to jedno, ale czy pójdzie za tym odpowiednia etyka pracy, cięzko powiedzieć. Jak dla mnie to znak zapytania po takich wypowiedziach.