Wpis z mikrobloga

@VoreCC: Jeżeli zaczynasz biegać to Kalenji będą dobre. Był taki model kultowy, Ekiden 50 ale już go chyba nie robią. Generalnie jak coś do 100 zł kupisz to na początek wystarczy. Na tą masę nie potrzebujesz zbyt dużej amortyzacji ani wspomagaczy. A podeszwa wystarczy na pół roku/rok w razie gdybyś się wkręcił w bieganie. Tylko pamiętaj żeby biegać bardzo wolno a nie #!$%@?ć bo przestaniesz po 3 tygodniach.
  • Odpowiedz
@bilbil: Staram się 2/3 treningi po 8/10 km. Nigdy nie zakładam ile mi wyjdzie. Do tego staram się śmigać rowerem. Co do butów na początek Eikiden 50 za 49 zł wystarczy z decathlonu.
  • Odpowiedz
Blok (Video blog też jest, ale to inna sprawa). 1:30 na połówkę i 3:30 na maraton. Auckland (NZ). Wszystko pod kolejne zawody Ironman, gdzie chcę zejść poniżej 11 godzin na początek.
  • Odpowiedz
Mireczki i Mirabelki, ile razy w tygodniu biegacie? Ile kilometrów przebiegacie w ciągu tygodnia?

#bieganie


@bilbil: 5-6 razy, 50-70km. Kiedyś biegałem więcej, ale przerzuciłem się na bieganie wcześnie rano i z reguły muszę kończyć po 50-60 minutach żeby się wyrobić na czas do domu :)
  • Odpowiedz