Wpis z mikrobloga

Heh pisałem sobie z dziewczyną na portalu randkowym. Ogólnie to #!$%@? była cos tam odpisała na odczepnego, potem sie okazało, że jednak mi odpisała drugi trzeci raz i wyszło, że jakis typ na tym portalu ja olał i zaczął chodzic z inną a jej nic nie powiedział a ona sie juz zaangazowała. No i dupa zbita Karynka na lodzie. Szkoda bo fajna taka tatuaże na przedramieniu ma, taki fajny rekaw, wylaszczona na zdjęciach no takie 8/10 bym nawet dał z twarzy. Smieszna sytuacja bo z tych smutków napisała mi ze jest niska gruba i nikt jej nie bedzie nigdy chciał i zamiast o facetach to ona kupiła karnet i bedzie myslec tylko o siłowni i ćwiczeniach :D Czuję ze nie jestem w jej lidze, nie pasujemy do siebie chyba, na zdjęciach wcale nie jest gruba, taka normalna... nic z tego pewnie nie będzie ale w sumie fajna dziewczyna, szczera taka :D #takietam #oswiadczenie #nicciekawego #przemyslenia
  • 16
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: #!$%@?, jak będziesz tak wybrzydzał to nigdy nikogo nie znajdziesz XD Weź najpierw jakąś ciut gorszą partię, podbuduj swoją wiedzę w temacie i brnij dalej, a nie #!$%@? na sucho ćwiczysz XDD

Mi się udało (super dziewczyna mi się trafiła <3) to tobie też się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)