Wpis z mikrobloga

@D0M1N1K_: w Irlandii jest dużo łatwiej, przynajmniej u mnie. Zamiast 3 lat w Polsce mam 4 lata, więc materiał jest rozłożony. Uczą tez inaczej, nie ma takiego #!$%@? jak w pl i nie ma też profesorów #!$%@?. Ja bardzo cieszę się z wyboru, nie tyle ze studia spoko, a mam #!$%@? nowych znajomych i nauczyłem się bycia samowystarczalnym. Wyjazd za granicę to według mnie super doświadczenie. A na jaki uniwersytet chcesz
@x1mrdonut1x: Czyli jesteś na 7 lvl, tak? Szacując wyniki z matur na UCD nie mam co się napalać, bo się nie dostanę, ale może uda się na DCU lub DIT. Najfajniejsza byłaby fizyka z astronomią na DCU, ale jak się dostanę na CA albo mechatronikę to też będzie super. Ja zapisałem się na 8 lvl, wiesz może jakie są różnice między tymi dwoma poziomami w praktyce (poza długością trwania studiów)? A
zapisałem się na 8 lvl, wiesz może jakie są różnice między tymi dwoma poziomami w praktyce (poza długością trwania studiów)?


@D0M1N1K_: niby trudniej na DIT 8 vs 7.

robiłem tam 7 i 9 z przeskokiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zły wybór? Wykładowcy, czy kierunek do bani


@D0M1N1K_: Nie ma pracy w elektronice.

Myślałem czy nie iść na SW ale wtedy był po drugiej stronie kanału na Bolton St. i mi się nie chciało tam jeździć.

Kevin St. 5 lat to taki sam skansen jak polibuda gdańska jak niej byłem gdzieś 10 lat temu (budynek i sprzęt).
Wykładowcy spoko, ale kilku odeszło na emeryturę.