Wpis z mikrobloga

Jest jakieś zestawienie, albo szczegółowy opis wariantów latarek convoy?
Kupiłem S2+ i jest znakomita. Chciałbym zamówić drugą, podobną. Wersji jest sporo, jeszcze u Simona można kombinować z dopłatami i tak dalej. Przydałby się jakiś artykuł podusmowujący i porównujący wersje i rodzaje latarek.
Jest coś takiego?
#convoy #chinskiecuda #pytanie #pytaniedoeksperta kieruję do tagów #rower i #survival bo używacie tego sprzętu, przepraszam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 10
@Sandman: możesz coś o niej powiedzieć? Bo tak teraz myślę że wybrałem dużo za mocny moduł i przez cały czas będe używać max 30%.
Na pewno zmieniam kolimator na owalny (żeby nie razić po oczach), a co jeszcze - się okaże :)
@optoizolator: nie ma tak łatwo, sterowniki na AMC7135 realizują niższe tryby przez PWM, czyli masz migotanie. W dodatku niższe tryby są mniej wydajne niż tryb 100%. A ten dość szybko zjada baterię, ja wożę dwa zapasy w kieszeni. Przy wysokim poborze prądu akumulatorek jest obciążony i ma gorsze parametry, np. ma 2200mAh zamiast 2600mAh;) IMO najbardziej optymalny jest 2.1A, wciąż dużo światła i nie katuje akumulatorka
@optoizolator: Kupiłem na rower, ale nie używałem w tym celu. Na próbę wziąłem latarkę do pracy (energetyka) i tutaj sprawia się idealnie. Zawsze mi brakowało światła przy obchodach, przez co posiłkowałem się telefonem.
Także ten egzemplarz zostaje w tyrze. Podsumowując:
-Mała, lekka, mieści się do kiesoznki w kombinezonie.
-Idealna do oswietlania, podswietlania el. oddalonych na ok. 5 m (pobieżna ocena stanu urządzeń),
a także do dokładnej rewizji z bliskiej odległości.
-Wytrzymała.