Wpis z mikrobloga

@AdamZz: to przeciez stara nauka, ze jezeli ktos szuka niezobowiazujacego seksu to nic tylko uderzac do skrajnych katoliczek. jedyna gwiazdka, ze wiekszosc z nich ma rowniez inne problemy psychiczne. :-)

nie jestem tez wielkim zwolennikiem NLP, ale moze jest jakas prawda w tym, ze jezeli ktos zaczyna rozmowe od "nie bede ciagnela druta obcym" to znaczy, iz wlasnie o tym nieustannie mysli. :-)
  • Odpowiedz
@voswetchAi: To, że przy negacji "nie" wyobrażamy sobie dalszą część zostało opisane i zbadane w pracach psychologicznych. NLP w 99% jest bullshitem, ten 1% to strategie i techniki, których nie uświadczysz wśród atencyjnych coachów.
Wiadomo, że są też religijne dziewczyny, które stosują się do nakazów. Clue w tym, że to najczęściej kwestia przyzwyczajenia albo jakiegoś wewnętrznego konfliktu. Im naprawdę nie zależy na braterstwie dusz, a często nawet nie są zdolne
  • Odpowiedz
@AdamZz: wiesz, w ogole budowanie swojej tozsamosci na tym, ze sie czegos nie bedzie robilo zalatuje patalogia. powiedzialbym, ze aplikuje to do praktycznie calego katolicyzmu, ktory praktycznie cala energie poswieca na zakazy. niewiele osob potrafi podejsc do tego dojrzalej.

w szczegolnosci, o dziewczynie z obrazka nie wiemy praktycznie nic poza tym, ze nie lubi sie ruchac bez zobowiazan, bo rzeczy o podrozach to typowa zapchajdziura, a z lekarzem mialbym powazne
  • Odpowiedz
a z lekarzem mialbym powazne watpliwosci, czy ma juz specjalizacje i nie przesadza tytulujac sie tak

@voswetchAi: bóldupłem z Twojej ignorancji: stażysta otrzymuje tytuł zawodowy lekarza i ograniczone prawo do wykonywania zawodu. Gdyby się tytułowała lekarzem specjalistą to wtedy mógłbyś jej umniejszać zasług.
  • Odpowiedz
@hulda: wiem jak to dziala. slowo klucz to ograniczone. oczywiscie, czysto formalnie masz racje, ale zadne z pozostalych jej zdan nie spelnia tak wysokiego rygoru precyzji, wiec uprawnione jest domniemanie, ze chciala sie zwyczajnie zareklamowac. cieszy mnie, ze na tyle napisanych przeze mnie znakow tylko to przykulo Twoja uwage. poza tym


@cup12552: gdy sie jest kwadratem wszystko wydaje sie miec dwa wymiary.
  • Odpowiedz
A ja tam uważam, że pieprzą się ludzie, nie poglądy, ale spoko, na Wykopie możemy nadal szukać rożnych ciekawych i śmiesznych kombinacji, i niepotrzebnie komplikować sprawy. xD
  • Odpowiedz