Wpis z mikrobloga

@WilkBardzozly: 35. :D Z tego zdecydowanie mniejsza połowa moja - część dla znajomych, mam dobrych antykwariuszy to się dzielę informacjami - ale i taaak. :3 Tyle książeczek, nawet przejściowo, tyle radości. :3
  • Odpowiedz
@galaxie500: Najdroższa z książek kosztowała 7,9 i jest to Mary Shelley. :3 Polecam allegro, polecam tanich antykwariuszy, u tego już któryś raz kupuję. Ostatnio poszło dla mnie 16 tytułów. :D
  • Odpowiedz
@WilkBardzozly: PS. Widziałeś linka do Baczyńskiego, którego wysłałam? Ja mam tego, tylko tego - i okej. Ale lepiej zainwestuj w Czechowicza. Ja zdecydowanie wolę Czechowicza, jest po stokroć ładniejszy.

@anonim1133: Przecież bym tego nigdy nie zrobiła... Nawet Coelho nie spaliłam choć miałam kiedyś okazję. :D Jeśli nie sądziłeś, że wyjdzie nawet w żartach to dobrze, to moje czytelnictwo jest spójne i reprezentatywne, ma sens to co mówię. :D
  • Odpowiedz
@leniwiec_guru: Już wiem czemu mam Cię na czarnej liście... Wyjątkowo odpiszę: większość z tych książek nie jest dostępna na czytnik. Na czytnikach głównie literatura popularna, trochę beletrystyki - a ja swoich tekstów nie dostanę. To przeważnie stare wydania. I wolę je zdecydowanie od formy elektronicznej. Gramy do mnie nie przemawiają. Ba, nawet torebkę mi sięźle nosi jak nie ma w niej książki: jest za lekka. ;)
  • Odpowiedz
@bgonzo: Wiesz, że nigdy nie czytałam Bukowskiego? Serio. A mam go na liście już dobre dwa-trzy lata. ;) Są rzeczy ważniejsze.

Czytałeś Tyrmanda? Ostatnio wyszła książka o Hłasko, Komedzie i Nizińskim - czytałam fragmenty, zapowiada się słabo literacko: ale historia miła. Spróbuj.

A może w stronę biografii - Keith Richards w zeszłym roku, w tym Mick Jagger. Może coś takiego? Wczoraj w ramach podwieczorku kulturalnego wrzuciłam Bursę: jest Bursa i Świetlicki.
  • Odpowiedz
@simsoniak: Palahniuka mam już na celowniku zarówno fajtklab, który jest moim ulubionym filmem jak i choke

szukam ogólnie książek, gdzie akcja umiejscowiona jest mniej więcej w nowoczesnych czasach, XX, XXI wiek, lubie natomiast nieszablonowe osobowości i ksiazki z nutką psychologii i pokazywania procesów myślowych, znasz coś w ten deseń ?
  • Odpowiedz