Wpis z mikrobloga

kupiłem nowego GeForce'a i dostałem 2 kody - na Wieśka (którego już ściągnąłem) i Batmana Arkham Night, którego kod chętnie komuś oddam bo w sumie nie mam czasu grać w nic :-/

oprócz zaplusowania musisz też napisać komentarz (cokolwiek) - jutro jak się ogarnę (czyli pewnie wieczorem) to kogoś wylosuję znanym tylko sobie sposobem

Zielonki zarejestrowane tylko przed tym postem!

Kod ważny do 30.06

(zdjęcie robione taboretem)

#rozdajo #gry #batman i chyba jednak #pcmasterrace (?)
lbjaco - kupiłem nowego GeForce'a i dostałem 2 kody - na Wieśka (którego już ściągnął...

źródło: comment_v8QjxbvSI2cUEzlOtj8VrrNNknpCNpPc.jpg

Pobierz
  • 360
@lbjaco: W sumie skoro prawdopodobieństwo wygranej jest dość małe, a ilość plusów w przeciągu najbliższych 6 godzin zwiększy się motzno to ile wynosi delta z równania kwadratowego 2 stopnia?
@lbjaco: Jan Kowalski kończył nocną wartę w serwerowni wykopu. Za oknem zadłużonej willi poznańskie koziołki ocierały się częściami, których Kowalski wolałby nigdy nie mieć. Przypomniał sobie o żonie, którą widywał głównie w niedzelne poranki.

Stękanie ćwiczącego lewicę Pan Ka dobiegało zza rzędu wykopowych monitorów. Kowalski automatycznie podłożył ociekające potem dźwięki pod obraz żony osadzonej na knadze Pan Ka. Intuicja podpowiadała mu, że lekko otyły kolega z pracy przebiera palcami po najkrótszej