Wpis z mikrobloga

Widziałem statystycznego wykopka. Widziałem, że opinie są złe. Jestem bordo. Robię #pokazmorde.
Kobiety mnie się boją, boją się zagadać, bo jestem zbyt przystony ( ͡º ͜ʖ͡º) i do tego mam zbyt zajebisty charakter.
Wiem jedno. Moja przyszła żona będzie miała zajebistego męża ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak coś to lvl 24 - wiem nie wyglądam, ale to z korzyścią dla mnie na dalsze lata!

PS. mam zajebistego psa. najlepszy kumpel na świecie!
O.....a - Widziałem statystycznego wykopka. Widziałem, że opinie są złe. Jestem bordo...

źródło: comment_OYCtYvMOkSopn4d4oNm3TYnyYagxLwpW.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@Spacijesc: to tylko opinia. opinia zazwyczaj nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. ją może mieć każdy i na każdy temat. oczywistością jest fakt, że należy coś najpierw poznać, posmakować, aby móc później to oceniać. wszelkie inne działania są wbrew wszelkim regułom. regułom życia w symbiozie i ładzie ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
@Omka: Ocenianie jest naturalnym ludzkim odruchem, wynikającym z instynktu samozachowawczego: oceniasz, czy coś stanowi zagrożenie, czy też może przynieść korzyść...itd.
  • Odpowiedz
@Spacijesc: dokładnie tak jest :). odruch wręcz bezwarunkowy. tak samo jak niektórzy potrafią ocenić po kilku wymienionych zdaniach z inną osobą fakt, czy ta osoba jest godna naszej znajomości czy też nie.
  • Odpowiedz
dobro drugiego człowieka jest dla mnie priorytetem. często przez to cierpię, no ale cóż. taki już jestem :).


@Omka: nawet nie wiesz jaką szkodę sobie wyrządzasz. Znam dużo ludzi postępujących w ten sposób i nikt nie wychodzi na tym za dobrze. Ale cóż, jeśli to jest Twój sposób na życie to powodzenia.

Yorki to podpsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Omka: A na #!$%@? te filtry? ;_; Że też ludzie tak kaleczą biedne zdjęcia, jakby nie można było im dopieścić krzywych czy poziomów, tylko jeb, jakiś durny zniekształcajacy kolory filtr.
  • Odpowiedz