Wpis z mikrobloga

Widziałem statystycznego wykopka. Widziałem, że opinie są złe. Jestem bordo. Robię #pokazmorde.
Kobiety mnie się boją, boją się zagadać, bo jestem zbyt przystony ( ͡º ͜ʖ͡º) i do tego mam zbyt zajebisty charakter.
Wiem jedno. Moja przyszła żona będzie miała zajebistego męża ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak coś to lvl 24 - wiem nie wyglądam, ale to z korzyścią dla mnie na dalsze lata!

PS. mam zajebistego psa. najlepszy kumpel na świecie!
O.....a - Widziałem statystycznego wykopka. Widziałem, że opinie są złe. Jestem bordo...

źródło: comment_OYCtYvMOkSopn4d4oNm3TYnyYagxLwpW.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@Spacijesc: żadnych innych metod nie próbuje :) po prostu taki jestem. wiem wiem. chamy i prostaki mają łatwiej w obecnych czasach. ci prawdziwi mężczyźni wcale nie mają łatwo ( ͡° ͜ʖ ͡°). mnie to jednak jakoś wielce nie przeraża. kiedyś będę szczęśliwy mimo tego, że teraz bordo jestem. lecz co jak co. niektórzy lubią grać. niektórzy lubią pić, a ja lubię przebywać wśród mirków! nie wiem
  • Odpowiedz
@Spacijesc: jechał z naprzeciwka i nagle zjechał w moją stronę gdy stałem na czerwonym i się we mnie wbił. z relacji świadków jechał około 100 na godzinę. lekarze mówili, że są w szoku, że wyszedłem z tego w takim stanie. auto do kasacji, a ja ponad miesiąc byłem w kołnierzu.
  • Odpowiedz