Wpis z mikrobloga

Mój #rozowypasek przestraszył się jakiegoś bąka który wpadł do mieszkania. Zabiłem go ale widząc jak się boi jego truchła, zamiast spuścić w toalecie położyłem go na chusteczce na desce klozetowej. Po chwili wrzask i płacz. "Wyrzuć gooo!!!" Wtedy przełożyłem go w inne miejsce i tak kilka razy. Za każdym razem jej panika śmieszy tak samo. Jestem najgorszym chłopakiem świata. Obecnie owad już spuszczony, ale straszę ją pusta chusteczką. Jest przekonana, że wsadziłem go jej do miski ze słonecznikiem jednocześnie podejrzewając, że to tylko zmyłka i, że mam go gdzieś jeszcze. Jak bardzo powinienem iść do piekła?

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski
sobi_m - Mój #rozowypasek przestraszył się jakiegoś bąka który wpadł do mieszkania. Z...

źródło: comment_mcl1krpRyA3TRKfcMg4mGbwFX50mbASV.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bąk (trzmiel) nie ządli bo nie posiada ządla. Jedyne co robi to sobie lata i zapya kwiatki. Doedukujcie sie. Pozdrawiam.


@Wafellini: Co ty za głupoty opowiadasz. Matka i robotnice trzmieli mają żądła.
  • Odpowiedz
XD
Ale skislem
Przeczytajcie co to jest trzmiel
A potem co to jest bak

A jak wam sie nie chce, to wam powiem, ze bak to jest taka mucha wielka, dluga, ktora gryzie do krwi.
  • Odpowiedz
@sobi_m: może lepiej potwierdź że to był bąk a nie trzmiel (jak w ogóle można mylić bąka z trzmielem?!), jakieś foto z google, bo mireczki nie wybaczą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Gownoburza z powodu baka xd mireczki, proponuje wrzucic na luz. Najlepiej naslac ma mnie bagiety bo jeblem owada ktory wpadl mi do chaty. Prawdopodobnie nie byl to bak, ale byl spory i mial zadlo. Wybaczcie ze nie zglebilem najpierw wiedzy przyrodniczej. Na szczescie na mirko sami eksperci to i na przyszlosc bede sie do was odzywac zanim podniose reke na jakiekolwirk stworzenie.
  • Odpowiedz