Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was ma może Xiaomi Redmi 2? Jak z płynnością działania? Ten telefon bardzo mi odpowiada specyfikacją i ceną i chciałem sobie kupić wersję z 2GB RAMu, ale nie obsługuje ona WCDMA 900MHz, czyli odpada net 3G poza miastem. Nie wiem z czego zrezygnować: dodatkowy 1GB RAM, czy WCDMA 900MHz :/ Ewentualnie polećcie jakieś alternatywy o podobnych parametrach.
#telefony #xiaomi #xiaomiredmi
  • 27
@mikii77: studiuję we Wrocławiu, w wakacje jestem we Włocławku, więc na co dzień nie nie będzie to wielkie utrudnienie, ale czasem jestem w lesie na rowerze czy na działce, albo gdzieś wyjadę i wtedy LTE albo nic (czyli nic). Skłaniam się ku tej wersji 1GB RAM, ale nie jestem jeszcze przekonany. Co prawda taka ilość pamięci jest standardem w telefonach ze średniej półki, ale nie zmieniam fona co 2 lata i
@znikajacypunkt: do tej pory korzystałem na moim FAEA F1, ale i tak chciałem się przesiąść na normalny. Może wezmę te 2GB, a na działce będę próbował łapać resztki zasięgu WCDMA 900MHz moim starym ZTE Blade i zrobię tethering ;) Częściej jednak będę w zasięgu LTE, więc chyba postawię na płynność, czyli 2GB. Pozwolę jednak jeszcze dojrzeć tej decyzji :)
@marafc: poświęciłem LTE i wybrałem... Honor 4C. Ze względu na słaby telefon zastępczy nie chciałem czekać na wysyłkę z Chin, a ten model właśnie wszedł na polski rynek, więc mam też gwarancję w kraju. Bateria mi starcza spokojnie na 1 dzień (jak zostaje np 30% to i tak podłączam do ładowania na noc, więc nie powiem jak jest maksymalnie), a aparat po prostu nie urywa dupy, ale nie jest tragiczny.