Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy robienia #!$%@? z logiki przez trolla z PO:

Odpowiedź nie chciała wejść, bo za długa, więc wrzucam tutaj. Tym co rano spali przypominam, o co poszło. albo wpis na mirko.. I od razu uprzedzam, że nie ma TL;DR :)

To dlaczego poziom zadowolenia z życia ciągle rośnie


Ty się podpierasz sondażami, a ja mówię, co widzę. Najwyraźniej obracamy się w innych kręgach. Nie można porównać poziomu zadowolenia z poziomem #!$%@?, a takie sondaże to właśnie ukrywają. Jak widzisz - poziom #!$%@? w tych wyborach już przeważył.

Skąd taka dobra opinia o naszym kraju za granicą?


A jakie media o tę dobrą opinię odpytywałeś? Włoskie/francuskie komunistyczne czy holenderskie prawicowe? A może Zielonych/LGBT? Bo zapewniam Cię, że usłyszałbyś diametralnie różne. I powiem szczerze - mam w dupie opinię o Polsce za granicą. Od dawna wiadomo, że sąsiadom na rękę jest Polska bezwolna (zresztą jak dowolny inny sąsiad), najlepiej jeśli do tego stanowi strefę buforową przed innym, mocniejszym krajem. Podoba się kraj, który prowadzi politykę zagraniczną taką, by broń Boże nie wejść w paradę sąsiadom, nie wycyckać ich w kontraktach na budowę elektrowni czy sprzedaż uzbrojenia. Opinia Niemców o Polakach i Polsce zwisa mi i powiewa smętnym kalafiorem. Mogą mieć opinię o mnie, bo mnie znają (i mają jak najlepszą), ale ich analizy polityczne są takiej jakości - bez urazy - jak Twoje.

Skąd ciągle rosnące znaczenie naszego kraju na świecie?


Doprawdy? Nie licząc nic nie znaczących, niemal fasadowych dwóch posadek dla Tuska i Bieńkowskiej - co takiego znaczymy? Rozpadła się Grupa Wyszehradzka, z Ukrainą układają się ponad naszą głową. Poza tym o Bieńkowskiej mało pochlebne opinie obcokrajowców, na których zdaniu tak ci zależy, drukowały nawet prorządowe merdia. Nie bierz więcej tego co bierzesz, a przynajmniej nie bądź świnia, podziel się z kolegą, ja też tak chcę!

Skoro PO tak "kocha" Rosję, to czemu ona traktuje Polskę jak jednego z najgorszych wrogów?


Wariat czy o drogę pyta? Przypomnij sobie nienawiść władz Rosji do Polski za czasów "kartoflanych". I pomstowanie PO, że PiS jest tak kłótliwy, że nawet z Rosją nie umie się obchodzić. Zaraz po zmianie rządów w 2007 PO rozpoczęła odprężenie, polegające na włażeniu Rosjanom w dupę, unikaniu tematów drażliwych, i co to dało? Wraku nie dostaliśmy, wnioski o przesłuchanie kontrolerów lotów czy uzyskanie oryginalnych czarnych skrzynek są spuszczane na drzewo (brzozę?). Żeby było jasne - jestem przekonany, że katastrofa w Smoleńsku była katastrofą, ale to co na jej tle zrobiła Rosja z polityką PO dobitnie świadczy, że czy Rosji sam włazisz w dupę, czy podskakujesz, efekt jest identyczny. Dla mnie więc to, jaką prowadzimy wobec Rosji politykę jest kwestią niemalże upodobań seksualnych. Nie wiem jak Ty, podobno masz dzieci, ale mogą być z adopcji, ja jestem 100% hetero. A Rosji potrzebny jest wróg, ich gospodarka jest jeszcze bardziej rozpieprzona jak polska, Polacy są od lat wygodnym chłopcem do bicia. Zwłaszcza że zaleźli Rosjanom za skórę wielokrotnie, i są solą w oku państwa roszczącego sobie pretensje do bycia najlepszym, największym i najwspanialszym krajem świata. Gdyby nie sytuacja na Ukrainie próbowaliby rozgrywać i te wybory na swoją korzyść, tzn. jawnie wspierając PO. Wpisujesz się w tę propagandę?

Poza tym opowiadasz głodne kawałki wyssane z palca o oszałamiających sukcesach Polski na niwie międzynarodowej, a ja mówiłem głównie o ruinie wewnętrznej. Symptomatyczne, że nie odniosłeś się do żadnego przytoczonego przeze mnie faktu na temat działalności PO, afer, przekrętów, hipokryzji - no ale przecież z faktami się ciężko dyskutuje.

Zdanie o Beger sprawiło, że zupełnie straciłem ochotę do dyskusji z tobą. Mówiłem, że przerodzić się może w pieprzenie o bitych Murzynach, misiu, i słowo ciałem się stało. Prosiłem o przytoczenie tylu afer z 2 lat rządów PiS co z 8 lat działalności PO - to umiałeś tylko o Begerowej stęknąć. Typisch.

Państwo policyjne? To do Antykomora policja nie weszła razem z drzwiami? To do redakcji Wprost nie było wjazdu prokuratorów? To Stonogę trzeba było zatrzymywać o północy w kajdankach?? I to po naradzie rządu, który teoretycznie nie powinien mieć żadnego wpływu na prokuraturę? Ach, wiem, zbieg okoliczności, taka zabawna koincydencja.
O czym my mówimy??

I nie zapominaj, że zarówno samobójczyni, jak i doktor od przeszczepów, którego nazwałeś niezgodnie z faktami niewinnym, mieli swoje za uszami. [Doktor nawet został skazany prawomocnym wyrokiem za korupcję](https://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawa_Miros%C5%82awa_G.).

Więc kto miał się bać policji w tym państwie policyjnym? Gdybym chciał dyskutować na twoim poziomie - zacząłbym przytaczać przypadki tajemniczych śmierci na komisariatach, czy podczas policyjnych zatrzymań - ale nie chcę, mam spory brzuch i tak nisko do twojego poziomu dyskusji się nie zegnę, bo mi oczy wyjdą na wierzch.

Komisja smoleńska to rzeczywiście parodia, mówiłem znajomym z PiS-u że strzelają sobie w kolano. Ale czy to usprawiedliwia pogardę dla ofiar? #!$%@? przy identyfikacji zwłok, kłamstwo Twojej ulubionej wtedy-jeszcze-nie-premier o kopaniu na metr w głąb? Odmowę ustawienia pomnika wszystkich ofiar w miejscu, które wybrali ludzie? Drwiny z proponowanego kształtu tego pomnika, w czym celowała miłościwie i oby jak najkrócej panująca w Warszawie HGW? Zresztą podrzucę Ci jeszcze jeden drobiazg: jest w Wawie most, który niemal wszyscy bez wyjątku nazywają Północnym, wyniki ankiety przeprowadzonej wśród mieszkańców były miażdżąco jednoznaczne. I co? I wała, ratusz ochrzcił go Mostem Curie-Skłodowskiej, mając opinię warszawiaków wiesz gdzie. Lansowali ten chrzest z takim uporem, że wcale bym się nie zdziwił, gdyby okazało się, że ktoś z Ratusza dostał pokaźną nagrode za wymyślenie tej właśnie nazwy. To wszystko składa się na obraz niebywałej arogancji tej władzy, który doprowadził do takiego a nie innego wyniku wyborów.

I tak jak powiedziałem - dopóki nie wymyślisz czegoś co nie gwałci logiki, dopóki nie udowodnisz, że dyskusja to nie jest dla ciebie wrzucanie bzdur rodem z najgłębszych ścieków pod, dajmy na to, Czerską - zawsze zderzysz się z oporem ludzi, z których kpisz w żywe oczy wygadując takie brednie. Możesz to zwalać na hejt - to jest znany z psychologii schemat działania w samoobronie, jestes przerażająco przewidywalny, tak mało skomplikowany i typowy...

Zapewne znów powiesz, że jestem protekcyjny, ale mam to w nosie. Zanim odpiszesz wiem, jakimi schematami propagandowymi będziesz operował i jak bardzo będziesz próbował zakłamać rzeczywistość i fakty. To trochę jak boksowanie się z kisielem - ręka wejdzie po łokieć, upaprzesz się, efekt żaden. Jeśli nie masz zamiaru zrozumieć tego co napisałem - bardzo dobrze, znikniecie z kart historii na zawsze. Tylko proszę - jak najszybciej, zanim zdążycie zasrać Polskę jeszcze bardziej.

Powtórzę to co napisałem w ostatnim akapicie:

Ale przede wszystkim bardzo, bardzo gorąco proszę: ićcie stont, i już więcej nie wracajcie. Bo każdy naród ma swoją wytrzymałość, a nasz zdaje się dochodzić do jej kresu.Polska to jest nasz dom i nasza wspólna sprawa, a nie republika bananowych kolesi, o czym zapomnieliście, o ile w ogóle kiedykolwiek chcieliście pamiętać. Rozmawiam z ludźmi z Polski B, a może nawet C, którzy pracują na etatach, z pensjami, za które nie moglibyście zjeść nawet jednej trzeciej obiadu u Sowy. Ludźmi, których po 40 latach harówki nie stać na codzienne zrobienie samochodem drogi z domu do pracy i z powrotem, gdy wasi posłowie na kilometrówkach objeżdżają w ciągu roku wielokrotnie kulę ziemską. Jeśli tych ludzi się jeszcze trochę przeciągnie, nagnie, przyprze do muru – skutki mogą być nieprzewidywalnie tragiczne.

#polska #polityka #wybory #heheszki ##!$%@? #hipokryzja #60groszyzawpis #trolling
  • 3
To jeszcze wrzucę tutaj, żeby nie wyglądało, że zostawiłem bez odpowiedzi.

Rozmowa z Tobą staje się coraz bardziej przewidywalna i coraz wyraźniej widać Twoje słabości. Pozwól więc, że Cię wypunktuję:

1. Szczycisz się poziomem "#!$%@?" czy stopniem "nienawiści" Rosji do Polski. Jednocześnie z pogardą piszesz o PO "partia miłości". I jak tu się dziwić, że PIS jest nazywany przez wielu partią nienawiści? Jak to się ma do nauczania Kościoła, do nauczania św.