Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje małej pomocy prawnej (?).
Opiszę sytuację - wracając dziś busem do domu miałem nieprzyjemność podróży z grupą 18-20 latków, zajmujących miejsca z tyłu. Jako dobry chłopak ustąpiłem swoje miejsce starszej pani, co koniec końców było pomocne. Od początku trasy banda gimbów zaczęła włączać Gang Albanii, szczególnie mi to nie przeszkadzało. Chłopaczki ogólnie rozmawiali na temat siłowni, przysapali się również do swojego kumpla siedzącego dalej. W połowie trasy uwagę zwróciła im młody #rozowypasek (gdzieś lvl 17). I oto wymiana zdań:
(R)óżowy: Mozecie trochę ściszyć tę muzykę albo puścic sobie na słuchawkach?
(G): Bo co?
R: Bo nie każdy chce jej słuchać i nie każdemu się podoba.
G: To sobie włącz swoją na słuchawkach albo się przesiądź do przodu.
No i tutaj wtrąciłem się ja:
Ja: Może trochę zmienisz ton?
G: Bo co?
Ja: Bo ci #!$%@?.
I w tym momencie gimb wydał z siebie dźwięk na pograniczu pff i tss. Jestem niestety strasznie porywczy i nie musiał zapraszać mnie dwa razy. Za to dwa razy dostał w gębę, a potem coś tam płakał, że sprawa trafi na policję.
No i stąd pytanie - nic mu się nie stało, warga tylko delikatnie rozcięta, ale jakie konsekwencje prawne mogłyby mnie za coś takiego spotkać? To chyba nie podchodzi pod pobicie?
#pomocy #prawo #patologiazewsi #bekazpodludzi i chyba trochę #heheszki
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@igorf: Uderzyłem go z otwartej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@manior: Jeśli nie masz nic mądrego do napisanie to nie musisz komentować. Naprawdę można ominąć wpis bez wykonywania żadnej akcji.
@YouogY: nie wiem, ale jeździmy tym samym busem juz dłuższy czas. Wątpliwe, ze cokolwiek zrobi - to raz. A dwa - moze poprosić kierowce busa, ale i tak mu nie da :)
  • Odpowiedz
@Lujan: Wybacz, zwyczajnie zaimponowało mi jaki byłeś dzielny, ale przecież nie po to napisałeś, żeby się pochwalić, że uderzyłeś jakiegoś gimba w buzie. W ogóle ta merytoryczna dyskusja w obronie niewiasty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Lujan: to nawet jak zgłosi na policję to nic poważnego ci nie zrobią, naruszenie nietykalności cielesnej było ale nie było zamiaru spowodowania uszczerbku na zdrowiu jeszcze dodasz że Cie dziewczyna rzuciła i będzie że w afekcie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lujan: nie sluchaj tych #!$%@? z wykopu. trzeba reagowac, a nie byc obojetnym. kilka razy mialem podobna sytuacje do Twojej. tez jestem porywczy, wiec czesto sie konczylo lepa na ucho. zeby nie bylo, sam nie prowokowalem, tylko reagowalem jak przyczepili sie do innych osob lub rozwalali pociag (wszystkie sytuacje mialy miejsce w pociagach). raz do jakas kobieta lvl40+ zwrocila 2 sebom uwage bo ci sobie pety w przedziale zaczeli palic.
  • Odpowiedz
@Lujan: nawet jeśli zostaniesz po tym skazany prawomocnym wyrokiem, to Duda powiedział, że będzie ułaskawiał wszystkich, którzy walą w ryj za słuchanie muzyki z komórki

  • Odpowiedz
@Lujan: ja #!$%@? xD nie mogłeś go opluć na przykład ? wtedy by Ci pewnie #!$%@?ł i mógłbyś go sprać jak #!$%@?ę i nie narobiłbyś sobie przypału, z drugiej strony takie oplucie to mega zniewaga :D
  • Odpowiedz
@Skub4ny: tu nie chodzi o wymierzanie sprawiedliwosci, ale reagowanie, gdy patola przegina. nie tylko policja jest od dbania o porzadek, moim zdaniem kazdy porzadny obywatel powinien w takiej sytacji reagowac.
  • Odpowiedz
@jumper13: śmieszne i prawdziwe, polecam ten styl załatwiania spraw.. na cweli się zawsze pluje, bo jak takiego uderzysz to "Sprawa ląduje na policji" :P
  • Odpowiedz
@Lujan: Mogłeś walnąć z liścia, pięści zostawiając na później.

(Wiem, że mi się łatwo pisze, też mnie wkurzają takie szczyle, na szczęście dla mnie i dla nich praktycznie nie korzystam z komunikacji publicznej.)
  • Odpowiedz
@Lujan: Daj sobie spokój stary, myślisz że ktoś będzie się bawił w namieszanie Ciebie nawet jak te przygłupy to zgłoszą ? Wyluzuj się i gratulacje za postawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz