Wpis z mikrobloga

Witam
Już Jutro o godz. 20:00 odbędzie piąty wyścig drugiego sezonu #acleague na torze Brands Hatch - Download
Nazwa serwera to "Wykop #acleague", hasło "kubica".

Harmonogram jutrzejszej imprezy:
19:00 - Start nieobowiązkowego treningu - 60min
20:00 - Start kwalifikacji - 15min.
20:15 - Start wyścigu - 60 okrążeń.

Obowiązkowy minimum JEDEN pit-stop zgodnie z Regulaminem

Proszę o potwierdzanie swojego udziału w pliku xls który dostaliście na PW lub w komentarzach pod wpisem.

Wszystkie wyścigi ligowe będą odbywać się raz w tygodniu w Czwartek o godz. 20:00

Lista pozostałych wyścigów w sezonie
- Monza - 25.06.2015
- Nurburgring GP - 02.07.2015
- Mugello - 9.07.2015
- Donnington Park - 16.07.2015
- Nürburgring Nordschleife by Snoopy v 1.1 - 23.07.2015

@James_Earl_Cash @ckbucu @pazdzioch564 @matelusz1 @iAdamM @oldman83 @kamien_w_bucie @edq @xWaleq @tatwarm @Rabsztok @manix93 @damian_co_dalej @lume @Mak0wi3c @zabaracer

#assettocorsa #gry #simracing #pcmasterrace
źródło: comment_WeVB6yOVWpBSNiJXXSJBC1S0SeIx17Ue.jpg
  • 9
@TheSznikers: No i ja jadę. nie wiem czy wytrzymam z popsutą nogą, ale spróbuję. Swoją drogą - macie możę problemy/lagi na tym serwerze ? Ja niestety mam, na innych śmiga wszystko ok. Dziś jeżdziłem z @James_Earl_Cash i się mu teleportowałem (on mi też). Na wyścigu na Imola również miałem podobne problemy (tam akurat chwilowe).
Może macie jakieś rozwiązanie, co mogę zrobić,sprawdzić,ustawić ? Dodam, że nic w tle nie ciągnę, brak innych
@ckbucu: Przestań się mazać, ja mam nogę wieloodłamowo połamaną, kość udowa w 30 miejscach, rzepka, łękotka, pozrywane więzadła, ubytki kości, noga jest 3 cm krótsza, ogólnie krzywa, bez pełnego zakresu ruchu, a ten mi, że kostkę skręcił ;) A i tak wykręcił wczoraj najlepszy czas :) Lepiej ten ping ogarnij.