Wpis z mikrobloga

@Ordowik: poszukaj kart ze znaczkiem złotym lub czerwonym, zrób im zdjęcie i podrzuć mi tu to ocenie czy warto

Ogólnie to zapewne będzie to crap i nie warto, bo będzie on warty max 1-2zł. Lepiej zostawić dla przyszłych pokoleń.
  • Odpowiedz
@sorek: @eltiven: Co lepsze odkupił ode mnie znajomy handlarz. Zostało mi sporo szarych/błękitnych znaczków oraz trzy z żółtym/złotym: Daghatar the Adamant, Sandsteppe Mastodon i Monastery Siege, nieużywane, matowe.
  • Odpowiedz
@sorek: To, co na all było wystawione po ok. 50-60 zł, sprzedałam mu za 45. On zarobił, ja nie musiałam się zajmować wystawianiem, wysyłka itp. Win-win.
Dzięki za ocenę :)
  • Odpowiedz
@Ordowik: Może oddaj komuś, kto dopiero zaczyna? Kiedyś @KilY pisał, że chętnie by pograł, ale własnej talii nie ma. Jeśli dziś udało mu się jakiś starter pack kupić czy coś, to pewnie chętnie przygarnie - zawsze to parę kart więcej i większy wybór przy układaniu talii.
  • Odpowiedz
@tentamten: Dzięki za pamięć. @Ordowik: Hm, kupiłem w końcu sobie duel decka Elspeth vs Kiora i są tam w zasadzie tylko zielone, niebieskie i białe karty, więc może i takie by się przydały o ile masz je w talii. Ewentualnie może i bym przyjął wszystkie, by sie przydały do kolejnych duel decków, bo ogólnie stwierdziłem, że chyba jedynie tego typu zestawy będę kupował do gry. Wszystko zależy od
  • Odpowiedz
@Ordowik: Jeśli to nie problem to chętnie bym zgarnął te niebiesko zielono białe karty: Aven x2, Ethereal, Abzan, Jeskai Sage, Ambush, Formless x2, Soul summons, Hunt the weak, Sandsteppe, Monastery Siege, Sandsteppe Mostodon, Lotus, Abzan, Return to Earth, Refocus, Goblin boom, Frost walker, Destructor, Mindscour, Lotus Eye myślę, że powinny się zmieścić do zwykłego listu, chyba, że jesteś z Trójmiasta lub okolic to mogę podjechać ;)
  • Odpowiedz