Wpis z mikrobloga

Co się dziś #!$%@?ło. Dzisiaj byłem w urzędzie miasta odebrać pewne papiery , wchodze do gabinetu bez kolejki zdziwiony i spotykam bardzo miłego i kulturalnego urzędnika. Czekając jak wyszuka w komputerze dane po numerze dowodu patrzę po gabinecie (swoją drogą pierwszy raz widziałem urzędnika tak sprawnie posługującego się komputerem a gościu już taki starszy pan),na ścianie obraz dotyczący rzezi Polaków na Wołyniu po drugiej stronie obraz dotyczący zsyłki Polaków do Rosji a obok plakat dotyczący marszu antykomunistycznego. W między czasie urzędnik wszystko znalazł, oddaje mi i życzy miłego dnia. Wychodząc zauważam na wieszaku jego kurtkę motorową z naszytą polską flagą oraz naszywką Polski Walczącej oraz kask wymalowany w polskie barwy narodowe. Wyszedłem zdziwony że tacy ludzie pracują w urzędach i z załatwoną sprawą w 3 minuty. #4konserwy #antyneuropa #narodowcy #urzedy #krakow #urzednicy ##!$%@? nie #pasta
  • 12
@karolgrabowski93: Ostatnio byłem w urzędzie żeby mi sprawdzili rodzeństwo pradziadka itp genealogiczne sprawy w archiwach i urzędniczka powiedziała że to potrwa troche długo więc żebym nie czekał moge sobie iść a ona zadzwoni i przekaże co i jak. Do tego uprzejma, miła, wyrozumiała. No w szoku byłem :)