Wpis z mikrobloga

Nigdy nie ogladalem:
- Got
- breaking bad
- prison brake
- suits
- harry potter
- wladca pierscieni + hobbit
Czy duzo stracilem? Raczej nie.
#whocares
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieznanyAleAmbitny: GoT i BB warto, jeśli lubisz seriale. Są dobre, po prostu ;).

A co do reszty, to polecam wersje reżyserskie Władcy Pierścieni. Nie dla każdego, ale mi się podobały te długie i rozwleczone filmy. Pasowały klimatem do książki. Są w porządku, naprawdę dobra i klimatyczna ekranizacja. W przeciwieństwie do słabych i przepakowanych efektami Hobbitów.
  • Odpowiedz
@NieznanyAleAmbitny: Też nic z harrych poterów, gotów i innych hobbitów czy też władców pierścieni nie oglądałem. I nie dlatego że jestem taki 'K---A ALTERNATYWNY' tylko nie jarają mnie smoki, wróżki, i inne czarodziejskie różdżki..
@Namenick: Pół mirko ostatnio z------e wiadomościami o tym że ktoś w grze o tron umarł i nikomu to nie przeszkadza. Ktoś w tym temacie wyraził swoje odmienne zdanie i już d--a zapiekła.
  • Odpowiedz
@anas_lex: Z wszystkich produkcji które wymienił obejrzałem tylko Władcę Pierścienia, ocenianie filmu po jego obejrzeniu to nic złego, chwalenie się swoją zajebistością bo się nie oglądało a w dodatku ocenianie go to idiotyzm.
  • Odpowiedz
@Namenick: Przecież on w żaden sposób ich nie ocenił. W ogóle skąd to dziwne założenie że gość chwali się w ten sposób swoją zajebistością? Wyraził jedynie swoje zdanie, a samo stwierdzenie że przez to nic nie stracił nie ma nic wspólnego z ocenianiem i moim zdaniem jest jak najbardziej na miejscu. Najwyraźniej tematyka wymienionych seriali nie trafia w jego zainteresowania.
Posłuchaj. Ja przez całe swoje życie nie obejrzałem nigdy zawodów
  • Odpowiedz