Wpis z mikrobloga

Mirki pale marihuaen. Moze malo kogo to obchodzi z racji iz noname i zielonka, ale chce rzucic od dzis i chce miec tu oficjalne postanowienie, ktore mam nadzieje zmotywuje mnie do wytrwania. Dlatego od dzis #nojointchallenge, narazie 30 dni, pozniej zobaczymy.

Milego dnia mireczki.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bajbuss: Mysle, ze jak najbardziej uzaleznia, na tej samej zasadzie jak fajki, chocoaz fajek nie pale wiec to tylko moje przypuszczenia.
@WujekOprawca: Bede szczera- nie do konca wiem. Pale ok 4 lat podczas ktorych zdazyly sie jakies sporadyczne jednodniowe okresy gdzie akurat nie zapalilam. Mimo to nie mam problemow z ogarnieciem zycia, bo przez ten czas zdazylam skonczyc studia, wyemigrowac, ogarnac spoko robote, to jednak cos w glowie
  • Odpowiedz
@CzerwononosyRenifer: Marihuana nie uzależnia tak jak papierosy. Nikotyna uzależnia fizycznie, THC psychicznie - to duża różnica.

Ja sam kilka lat temu zerwałem z ziołem, a waliłem wiaderka prawie 3 lata (został mi po tym nick XD), polecam cumpelo jakiś sport - piłka nożna, bieganie, ewentualnie długie wieczorne spacery, dzięki którym trochę się zmęczysz i ukierunkujesz wzrastający głód zioła na coś innego. Do tego warto dokładnie zrozumieć dlaczego paliłaś - czy
  • Odpowiedz
@forvel: Nie zamierzam miec nagle jakiegos nawrocenia I mowic, ze palenie jest zle. Kazdy na uzywki reaguje inaczej I tylko ty znasz swoj organizm na tyle, by stwierdzic jak na ciebie to oddzialowuje. Ja juz od jakiegos czasu czuje, ze cos jest nie tak I chce cos zmienic.

@KingOfTheWiadro: Dzieki, liczylam na taka wypowiedz  Jesli chodzi o sport, to troche biegam I tak wlasnie planowalam, ze jak
  • Odpowiedz
@CzerwononosyRenifer a o czym konkretnie? Odstawilem palenie bo jakis czas temu wujo mowi ze ma haszyk. Jak sie pozniej okazalo to raczej jakis dopek po ktorym tak mi #!$%@? tetno i cisnienie ze bylem przerazony ze odchodze z tego swiata. Dzien po tym zapalilem jointa z rozowym i znow to samo. Stwierdzilem ze na jakis czas trzeba dac na wstrzymanie. Rozowy dalej pali i czasami skubne sobie od niej pare buszkow.
  • Odpowiedz